Wczytuję dane...

Zestawy bokserskie

Boks to jeden z najpopularniejszych sportów walki na świecie, od lat jednający sobie tysiące fanów. Nic więc dziwnego, że wiele osób poszukuje adrenaliny właśnie na ringach, biorąc bezpośredni udział w walkach. Kluczowe w tego typu treningach są odpowiednie zestawy bokserskie.

Zestaw bokserskie – dla dzieci i dorosłych

Odpowiednio dobrane zestawy bokserskie powinny charakteryzować się przede wszystkim odpowiednim rozmiarem worka oraz dopasowanymi rękawicami. Tym samym mogą posłużyć zarówno doświadczonym bokserom, jak i młodszym adeptom tej sztuki. Główną rolę w ekwipunku odgrywają przede wszystkim wspomniane rękawice, które – poprawnie dobrane – minimalizują ryzyko kontuzji oraz wszelkiego rodzaju otarć. W połączeniu z jakością wykonania sprawia to, że treningi sportów siłowych stają się czystą przyjemnością.

Gruszki bokserskie – stojące czy wiszące?

Zestawy bokserskie składają się także z tak zwanych gruszek, stanowiących rodzaj worków treningowych, zazwyczaj o stosunkowo niewielkich rozmiarach. Stanowią one idealne rozwiązanie przy ćwiczeniu dynamiki ciosów oraz dopracowywaniu ich precyzji. Często oferowane worki wiszące mają jednak wygodniejszą alternatywę, jaką jest stojąca gruszka bokserska. Balast umieszczany jest w tym przypadku na stabilnej, a jednocześnie regulowanej podstawie (umożliwiającej dostosowanie do indywidualnych warunków, takich jak wiek ćwiczącego). Opcja ta charakteryzuje się także większą mobilnością, tym samym idealnie dopasowując się do miejsca treningu.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (9)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski