Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37567DK
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
259,00 PLN
Opis produktu

Zestaw bokserski: worek treningowy, rękawice, owijki

Nasz zestaw bokserski pomoże ci zainteresować dziecko sportem od najmłodszych lat. Doskonałe materiały i wykonanie to gwarancja trwałości i bezpiecznego użytkowania. Wielowarstwowe pokrycie zapewnia optymalną twardość i dobre odbicie. Komplet elementów montażowych pozwoli ci powiesić worek pod sufitem, na stojaku lub wysięgniku ściennym. Rękawice z grubą wyściółką i otworami wentylacyjnymi oraz dwie owijki chronią dłonie dziecka przed urazami. Nie musisz obawiać się, że worek będzie za ciężki: klapa z zamkiem błyskawicznym umożliwia regulację wagi lub wymianę wypełnienia. Kup zestaw już dziś i podaruj swojemu dziecku zdrowszy styl życia!

Wszechstronny trening: Worek o wadze 6 kg i długości 60 cm to doskonały sprzęt dla chłopców i dziewczynek powyżej 3 roku życia, odpowiedni do treningu boksu, MMA, taekwondo i innych sztuk walki. Ćwiczenia z jego wykorzystaniem nie tylko odrywają dziecko od smartfona, ale też wspierają jego rozwój poprzez wzmacnianie mięśni i poprawę koordynacji ruchowej.

Wielowarstwowe pokrycie: Ścianki worka składają się z 3 warstw: ekoskóry z PVC, tkaniny poliestrowej i pianki EPE. Taka konstrukcja zapewnia szybkie odbicie i doskonałą amortyzację. Wielokrotne szwy gwarantują szczelność. Zastosowane materiały są nietoksyczne i spełniają normy bezpieczeństwa. 

Klapa z zamkiem błyskawicznym: Na górze znajdziesz klapę z zamkiem błyskawicznym, która umożliwia wygodne dodawanie lub ujmowanie obciążenia. Możesz zachować fabryczne wypełnienie lub wymienić je na piasek, szmaty, trociny, plewy ryżowe itp. 

Profesjonalna ochrona dłoni: Rękawice  bokserskie o wadze 8 oz (226,8 g) i owijki o długości 241 cm chronią dłonie dziecka przed zwichnięciem nadgarstków, otarciami knykci i innymi urazami. Miękkie wypełnienie i otwory wentylacyjne rękawic zapewniają komfort ćwiczeń, a zapięcia na rzepy ułatwiają ich zakładanie. 

Łatwy montaż i transport: Akcesoria, które znajdziesz paczce, pozwolą ci zamontować worek pod sufitem, na wieszaku bokserskim lub stojaku. Do zestawu dołączyliśmy też torbę, która ułatwi ci transport całego kompletu.

  • Zestaw dla chłopców i dziewczynek powyżej 3 r. ż. 
  • Doskonały do treningu boksu, karate, MMA, muay thai, taekwondo i innych sztuk walki
  • Wielowarstwowa struktura, doskonałe odbicie i amortyzacja
  • Zamek błyskawiczny ułatwiający regulację wagi i zmianę wypełnienia
  • Dowolny wybór wypełnienia: piasek, szmaty, plewy ryżowe, trociny
  • Podwójna ochrona dłoni: w zestawie owijki i rękawice bokserskie
  • Montaż pod sufitem, na wieszaku, na wysięgniku ściennym
  • Łatwy transport i przechowywanie - torba transportowa w zestawie

Dane szczegółowe:

Zalecany wiek: od 3 lat

Materiały: PVC, PE, EPE

Wymiary: 20 x 20 x 60 cm (dł. x szer. x wys.)

Długość owijki: 241 cm

Waga rękawic: 226,8 g

Waga: 6 kg

W zestawie:

1 x worek treningowy

2 x owijka

1 x para rękawic

1 x torba transportowa

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski