Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37558
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
391,00 PLN
Opis produktu

Zestaw bokserski – stojąca gruszka sprężynowa i rękawice

Zestaw dzięki któremu poprawisz swoją sprawność, koordynację ręka - oko, refleks i siłę ciosów. Cztery opcje regulacji wysokości gruszki bokserskiej pozwalają na dopasowanie do wzrostu ćwiczącego, a to oznacza, że sprzęt sprawdzi się zarówno dla młodzieży jak i dorosłych.

Zestaw wyposażony jest w podstawę - zbiornik, którą można wypełnić 28 litrami wody lub 32 kg piasku. Napełniona podstawa zapewnia stabilność, a dodatkowe 6 przyssawek zatrzyma przyrząd w jednym miejscu przy intensywnym treningu. Sprzęt można używać zarówno w sali treningowej, domowym zaciszu czy ogrodzie.

Szybkie dostosowanie wysokości pozwala na zmianę kategorii wiekowej użytkowników, dzięki temu nasz zestaw bokserski z regulowanym stojakiem jest idealnym rozwiązaniem rodzinnym. Rodzice są największą inspiracją dla swoich dzieci i dzięki temu z regulowaną gruszką bokserską mogą zacząć przygodę zarówno dorośli jak i młodzi amatorzy sportów walki.

Regulowana wysokość w 4 poziomach: gruszkę bokserską na stojaku można regulować w 4 wysokościach. Wybierz 140/146/152/158 cm, odpowiednio do wzrostu i ćwicz! Zarówno dorośli, jak i dzieci mogą znaleźć dla siebie idealną do treningu wysokość.

Sztywna podstawa z 6 przyssawkami: aby zapewnić stabilność podczas ćwiczeń podstawę zestawu treningowego można wypełnić 28kg wody lub 32kg piasku. Dodatkowo 6 przyssawek utrzyma całość w jednym miejscu.

Wytrzymały materiał PU i wysokiej jakości sprężyna: w przeciwieństwie do worków treningowych z PCV, ten wykonany jest z materiału bardziej odpornego na uderzenia. Wysokiej jakości sprężyna gwarantuje szybki powrót do pierwotnej pozycji po każdym ciosie.

Oddychające rękawice i łatwość przenoszenia: dołączone rękawice bokserskie mają małe otwory, które zwiększają wentylację i poprawiają komfort noszenia. A kiedy nie korzystasz z zestawu, podstawa pomieści wszystkie jego elementy umożliwiając tym samym wygodne przechowywanie. Uchwyty po obu stronach podstawy ułatwiają przenoszenie.

Wielozadaniowy: Kiedy czujesz się zmęczony po długim dniu w pracy, zestaw bokserski jest idealnym rozwiązaniem na odstresowanie. Intensywne starcie z gruszką sprężynową to świetna okazja na zachowanie formy. Jeśli jesteś natomiast zawodowym sportowcem, zestaw pozwoli Ci szlifować swoje umiejętności. W przypadku dzieci boks to świetna metoda na zwiększenie aktywności przy zabawie i poprawienie koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Cechy główne:

  • Regulacja wysokości w zależności od potrzeb użytkownika
  • Worek treningowy z trwałego i odpornego na uderzenia materiału PU
  • Podstawa z możliwością wypełnienia wodą lub piaskiem i 6 przyssawkami
  • Dzięki wysokiej jakości sprężynie gruszka wraca szybko na miejsce
  • Uchwyty po bokach ułatwiają transport
  • Dołączone rękawiczki są przewiewne i chronią dłonie
  • Wielofunkcyjny: fitness, trening profesjonalny, modelowanie sylwetki itp.

Dane szczegółowe:

Kolor: czarny, srebrny
Materiał: PU, stal, PE
Regulacja wysokości: 140/146/152/158 cm
Średnica podstawy: 48 cm
Szerokość worka treningowego: 18 cm
Waga: 5 kg
Maksymalna pojemność piasku: 32 kg
Maksymalna pojemność wody: 28 kg

Paczka zawiera:

  • 1 x worek treningowy ze stojakiem
  • 1 x para rękawic bokserskich
  • 1 x instrukcje

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski