Wczytuję dane...

Pawilony i namioty

Szukasz pomysłów na zagospodarowanie ogrodu? Być może to namioty i pawilony imprezowe są tym, czego szukasz? To bardzo funkcjonalne, wszechstronne zadaszenia, które mogą być montowane na każdej otwartej przestrzeni.

Namioty imprezowe

Dostępne są w wielu rozmiarach, a ich konstrukcja może być wykonana z różnych materiałów. Większość z nich jest dość prosta w montażu – można bez trudu przeprowadzić go samodzielnie. W związku z tym pawilony ogrodowe, znane również jako namioty imprezowe, są dość mobilne – ich demontaż i przeniesienie w inne miejsce nie sprawiają zbyt dużych trudności.

Pawilony imprezowe

Pawilony imprezowe świetnie sprawdzają się w przydomowym ogrodzie lub na działce rekreacyjnej. Tworzą praktyczne zadaszenie, pod którym można umieścić np. stół lub ogrodowy zestaw wypoczynkowy, by cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu w zasadzie niezależnie od pogody. Są jednak również wykorzystywane przez firmy, szczególnie podczas eventów. Pawilony ogrodowe idealnie nadają się do tworzenia tymczasowych stoisk, punktów handlowych, usługowych czy informacyjnych. Pod większymi zadaszeniami tego typu można zmieścić nawet biesiadne stoły lub parkiet do tańca!

Pawilony ogrodowe w naszej ofercie

W ofercie Costway znajdziesz tanie pawilony ogrodowe w wielu wariantach. Bez trudu znajdziesz tu produkt do dowolnego wykorzystania. Dostępne są zarówno bardzo proste konstrukcje, jak i te nieco bardziej skomplikowane. Do domowego użytku szczególnie dobrze nadają się pawilony ogrodowe z moskitierą, roletami bocznymi lub też zasłonami. Sprawdź naszą ofertę i zainspiruj się!

Mniej Więcej
Produktów łącznie (15)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski