Wczytuję dane...

Tablice magnetyczne

Różnego rodzaju tablice stanowią niezwykle praktyczny dodatek w każdym biurze, domu czy urzędzie. Pozwalają na wyeksponowanie najważniejszych informacji oraz na bezproblemowe ich wymienianie w dowolnym momencie. Niewygórowane ceny dopasowane do wielkości tablic będą stanowić zakup dostępny na każdą kieszeń.

Tanie tablice magnetyczne suchościeralne

Tablice magnetyczne suchościeralne posiadają funkcje, które swą użytkowością dają znaczną przewagę nad innymi tablicami – możemy na nich pisać bezpośrednio oraz doczepiać papierowe notatki za pomocą magnesów. Dzięki różnokolorowym akcesoriom każdy może nadać indywidualny charakter informacjom zamieszczanym na takiej tablicy. Tablice suchościeralne służyć mogą przez długie lata, warto jednak pamiętać o doborze właściwych do nich akcesoriów, tj. wysokiej jakości markery przeznaczone wyłącznie do tablic suchościeralnych, gąbka przeznaczona do czyszczenia takich powierzchni oraz odpowiedni płyn, którym co jakiś czas czyścimy powierzchnię tablicy.

Praktyczne tablice magnetyczne

Suchościeralne tablice magnetyczne na ścianę stanowić mogą również doskonały dodatek do edukacji dzieci w domu, które bardzo chętnie sięgają po kolorowe markery. Ich montaż na ścianie jest bardzo łatwy, jednak można z nich korzystać również poprzez ustawienie tablicy na specjalnym stelażu. Sam stelaż wykorzystany może być również do innych tablic, obrazów itp. Tablice magnetyczne suchościeralne dostępne są w wielu rozmiarach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb oraz warunków panujących w miejscu ich wykorzystywania. Pozwalają one na szybkie prezentowanie swoich pomysłów i nanoszenie błyskawicznych poprawek bez zużywania papieru, a więc są wydajnie i ekologicznie.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (8)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski