Wczytuję dane...

Rolety okienne

Rolety już dawno zdeklasowały zasłony czy firanki. Dom, czy biuro – dominują wszędzie. W naszej ofercie znaleźć można liczne rolety wolnowiszące, w kasecie, dzień noc, mini rolety i wiele więcej. Znajdź najlepsze dla siebie rozwiązanie w bogatej ofercie naszego sklepu.

Rolety wolnowiszące i nie tylko

Nasze produkty wyróżniają wyjątkowo niskie ceny. Posiadamy ofertę tanich rolet do biura czy mieszkania. Wśród najpopularniejszych modeli warto wymienić rolety wolnowiszące. Wymagają one montażu do ściany lub sufitu. Pod względem estetyki zdają się być jednak najwyżej cenione przez klientów. W naszym asortymencie znajdują się rolety wolnowiszące na ścianę, jak również na sufit. Posiadamy rolety materiałowe wolnowiszące z tkanin o zróżnicowanym poziomie przejrzystości. Parametr ten powinieneś dostosować do pomieszczenia, w którym zamierzasz zamontować rolety. Do sypialni polecamy modele zatrzymujące każde światło. W przypadku kuchni czy salonu lepiej sprawdzą się rolety dzień noc umożliwiające regulację poziomu przysłony. Również rolety do biura powinny posiadać taką funkcjonalność.

Mniej Więcej
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski