Wczytuję dane...

Tablice i stojaki reklamowe

Nie bez powodu mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Bez niej niestety trudno rozwinąć biznes czy cokolwiek sprzedać. Jeśli zatem chcesz poinformować potencjalnych klientów o ofercie Twojego sklepu, przyciągnąć ich wzrok lub po prostu zakomunikować bardzo ważną informację – jak np. godziny otwarcia, pomyśl o inwestycji w stojaki i tablice reklamowe.

Stojaki reklamowe na każdą kieszeń

W naszej ofercie znajdują się fizyczne nośniki reklamowe o różnych rozmiarach i przeznaczeniu. Bez trudu znajdziesz coś dla siebie w dobrej cenie. Potykacze reklamowe to jedne z najpopularniejszych form reklamy ulicznej. Są popularne na świecie, atrakcyjne wizualnie, łatwe do złożenia i rozłożenia, dzięki czemu zyskują w naszym sklepie coraz większą popularność.

Potykacze reklamowe

 Oferujemy potykacze reklamowe w wielu rozmiarach i modelach. Wśród nich znajdują się potykacze kredowe, po których powierzchni można pisać jak po tablicy w klasie. Świetnie się sprawdzą do eksponowania zabawnych haseł reklamowych, godzin otwarcia czy jakichkolwiek innych informacji.

Standy reklamowe

Szyld reklamowy zewnętrzny i wewnętrzny może przyjąć różną formę. W naszej ofercie znajdują się m.in. teleskopowe stojaki reklamowe na plakaty o różnym rozmiarze. Te stylowe szyldy reklamowe pozwalają w elegancki sposób zaprezentować atrakcyjne treści. Często spotyka się je w kinach lub teatrach, ale sprawdzą się również w innych przestrzeniach. Podstawą ich konstrukcji są aluminiowa podstawa i ramka, do której wkłada się plakat.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (7)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski