Tanio w Costway.pl

Place zabaw

Mały plac zabaw w ogrodzie – dlaczego warto?

Twoje dziecko niechętnie spędza czas na świeżym powietrzu? Możliwe, że zabawa poza domem nie jest dla niego atrakcyjna. Zmień to, stawiając plac zabaw w ogrodzie i zapewniając swojemu maluchowi wspaniałą, wielogodzinną zabawę. Ogrodowy plac zabaw to coś więcej niż rozrywka – to skuteczny sposób na odciągnięcie malucha od ekranu telewizora czy tabletu i zmotywowanie go do aktywnego spędzania czasu.

Ogrodowe place zabaw dla dzieci

-> wspierają rozwój mięśni i małej motoryki,

-> trenują równowagę i koordynację wzrokowo-ruchową,

-> stymulują współpracę obu półkul mózgowych,

-> trenują wyobraźnię przestrzenną,

-> zachęcają do aktywnego spędzania czasu,

-> redukują stres i odganiają smutki,

-> wspierają koncentrację,

-> zapewniają mnóstwo radości!

Plac zabaw w małym ogrodzie

Prywatny plac zabaw można ustawić w każdym ogrodzie – bez względu na jego rozmiar. Plac zabaw w małym ogrodzie może sprowadzać się na przykład do pojedynczej zjeżdżalni, która jest jedną z ulubionych dziecięcych zabawek. Zjeżdżalnia uczy cierpliwości i rozwija wyobraźnię przestrzenną, a przy tym sprawia, że maluch zaczyna planować ruchy i przewidywać ich konsekwencje. Prywatna zjeżdżalnia to także ogromna frajda, dlatego mały plac zabaw w ogrodzie może przynieść naprawdę wielką radość!

Place zabaw do dużego ogrodu 

Jeśli dysponujesz przestronnym ogrodem, możesz śmiało postawić na plac zabaw złożony z większej ilości zabawek. Plac zabaw dla dzieci do ogrodu może obejmować takie elementy jak zjeżdżalnia, huśtawka, drabinka, kosz do koszykówki, bramka czy obręcz do gry w ringo. Tak rozbudowany plac zabaw zapewnia rozrywkę na długie godziny i pozwala kształtować różne umiejętności: od nauki upadania, przez wspinaczkę, aż po koncentrowanie się na huśtaniu. Rozbudowane place zabaw do ogrodu sprzyjają także wspólnej zabawie i świetnie sprawdzają się w przypadku rodzeństwa.

Tanie place zabaw do ogrodu

W asortymencie COSTWAY znajdziesz najtańsze ogrodowe place zabaw dla dzieci. Jeśli zależy Ci na połączeniu świetnej jakości z dobrą ceną, nie mogłeś trafić lepiej. Przywiązujemy wagę do tego, by nasze zabawki ogrodowe były bezpieczne, atrakcyjne dla dzieci, wytrzymałe i stabilne. Nasze place zabaw do ogrodu sprawdzają się zarówno w małych, jak i przestronnych ogrodach, dlatego dostępna przestrzeń nie jest żadnym ograniczeniem. Dziecięce zjeżdżalnie można ustawić także w domu, aby zapewnić dziecku doskonałą rozrywkę podczas deszczowego popołudnia czy zimowego wieczoru. Place zabaw dostępne w naszej ofercie sprawdzą się również w przedszkolach, żłobkach i małpich gajach znajdujących się w centrach handlowych czy lokalach usługowych.

Promocja miesiąca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium