Wczytuję dane...

Liny treningowe

Liny treningowe wykorzystywane są najczęściej przez osoby uprawiające tak zwany crossfit. Jest to system ćwiczeń, mający na celu wzmocnienie siły oraz masy mięśni, a co za tym idzie – poprawę sylwetki (a także kondycji).

Liny treningowe – ostatni krzyk sportowej mody

Przyrządy ćwiczeniowe w kształcie lin pojawiły się stosunkowo niedawno. Tym samym, nieustannie wzbudzają emocje – wykorzystywanie liny do ćwiczeń crossfit jest bowiem niezwykle spektakularne. Jakie korzyści płyną z ich wykorzystania? Przede wszystkim angażują wiele mięśni – zarówno górnych partii ciała, jak i brzucha, pleców oraz pośladków. Mimo że ten rodzaj aktywności poleca się osobom już doświadczonym, swoich sił mogą spróbować także początkujący. Przed wyborem warto zastanowić się nad własnymi możliwościami, a tym samym dobrać odpowiednie parametry liny crossfit.

Liny treningowe crossfit – jakie wybrać?

Przede wszystkim należy postawić na trwałe liny crossfit, które umożliwią pracę nad sylwetką przez dłuższy czas. Dodatkowo, warto też zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanego splotu, a także materiał wykonania (często wykorzystywane są również dodatkowe pokrycia, które mają zapobiegać ewentualnym przetarciom). Dobrą opcją będą również modele ze specjalnymi paskami na nadgarstki (uniemożliwią one wyślizgnięcie się lin). Korzystanie z uroków crosffitowego treningu w każdych warunkach umożliwi zaś wodoodporna budowa poszczególnych części.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (7)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski