Wczytuję dane...

Huśtawki dla dzieci

Dzieci uwielbiają huśtawki! Wystarczy rzucić okiem na place zabaw: huśtawki dla dzieci są oblegane nie tylko przez maluchy, ale również starsze dzieciaki. Nawet dorośli lubią czasem zapomnieć się na chwilę i pohuśtać! Kołysanie na huśtawce to jednak nie tylko doskonała zabawa, ale również czynność stymulująca układ przedsionkowy mózgu dziecka.

Huśtawki domowe i ogrodowe dla dzieci

Huśtawka dla dzieci sprawia, że maluch szybciej rośnie, jest mniej płaczliwy oraz szybciej nabiera nowych umiejętności. Huśtawki ogrodowe dla dzieci możesz zawiesić niemal wszędzie – wystarczy zabezpieczony kawałek ogródka. Dla najmłodszych doskonałą propozycją jest huśtawka dla dzieci do pokoju. Zawieszona na mocnym haku, może być nie tylko miejscem do zabawy, ale również wypoczynku. ​

Bezpieczne huśtawki dla dzieci

Nie masz możliwości ustawienia huśtawki w ogrodzie? A może mieszkacie w bloku, obok którego nie ma żadnego placu zabaw? Huśtawka domowa zawieszana może być przymocowana do sufitu. Dzięki temu Twoje dziecko może się świetnie bawić także we własnym domu. Kolorowa huśtawka zawieszana to także propozycja dla najmłodszych pociech, które wymagają nieustannej uwagi rodziców. Stabilna konstrukcja i wysokiej jakości materiały sprawiają, że nasze huśtawki są bezpieczne w użytkowaniu. Bez problemu zawiesisz je nie tylko w ogrodzie, ale również pokoju dziecięcym, na balkonie lub tarasie. Przytulna huśtawka z namiotem lub „bocianie gniazdo” z powodzeniem może być używana także przez rodziców trzymających na rękach niemowlęta.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (35)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski