Wczytuję dane...

Pralki turystyczne

Jak sugerować może sama nazwa, pralki turystyczne od domowych odpowiedników odróżnia przede wszystkim przeznaczenie, a co za tym idzie – rozmiar.

Pralki turystyczne i ich zastosowanie

Pralka turystyczna to opcja idealna na kempingi oraz innego rodzaju plenerowe wyjazdy, w których dostęp do pralki automatycznej bywa utrudniony. Z powodzeniem wykorzystać je mogą także studenci w akademikach. Niewielka waga sprawia, że modele są bardzo poręczne, a tym samym nie zajmują wiele miejsca, także w trakcie podróży. Wiąże się z tym również oszczędność wody oraz energii – mniejsze zużycie ma ścisły związek z kompaktowymi rozmiarami, które osiąga mała pralka turystyczna. Zasady jej działania są wyjątkowo proste zaś obsługa nie sprawi trudności nawet wychowanym w czasach powszechnej automatyzacji. Sprzęt wprawiany jest bowiem w ruch przez specjalne skonstruowane wirniki (tego typu mechanizm wiąże się z niską awaryjnością).

Mini pralka turystyczna – szereg zalet

Wśród głównych zalet urządzenia wymienić należy przede wszystkim cenę – tanie pralki turystyczne wyróżniają się bowiem tą kwestią na tle swoich automatycznych odpowiedników. Będą także opcją idealną dla rodziców podróżujących z dziećmi, które często wymagają zmiany ubrań. Pranie w większości przypadków trwa bowiem krótko, dodatkowo zaś wykonać można je właściwie wszędzie. Ma to związek również z ograniczeniem liczebności (a przy okazji i rozmiaru) bagażu, co w szczególności zadowoli osoby aktywne oraz odpoczywające z dala od cywilizacji.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (1)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski