Tanio w Costway.pl

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Funkcjonalna taśma led

Naszą ofertę stanowią jakościowe, a przy tym relatywnie tanie paski led. Mowa o taśmach składających się z dziesiątek diod led zamkniętych w elastycznych osłonkach. Większość modeli wykazuje odporność na działanie czynników atmosferycznych, przez co mogą być stosowane zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. Diody led cechują się niezwykłą efektywnością świetlną. Zużywają najmniej energii spośród dostępnych źródeł światła oraz pracują nawet przez kilkadziesiąt tysięcy godzin. Obecne w naszym asortymencie węże świetlne led to zarówno taśmy jedno-, jak i wielokolorowe.

Oferujemy modele białe, żółte, niebieskie, dające światło stałe i migające. Zaawansowane modele pasków led umożliwiają wybór wielu opcji świecenia. Nasza oferta to taśma led na metry. Wybierz odpowiadającą Ci długość paska led i dokonaj zakupu, a my zrealizujemy go najszybciej, jak to tylko możliwe.

Zastosowanie węży led

Taśmę ledową możesz wykorzystać na wiele sposobów. Świetnie sprawdzi się jako stałe oświetlenie łączenia ściany z podłogą lub schodów. Możesz ją wykorzystać do oświetlenia podjazdu do domu, ganku, altany czy dekoracji ogrodowych. Niewątpliwie kolorowa, zwłaszcza migająca, taśma ledowa to doskonały pomysł na świąteczne oświetlenie domu. Warto rozciągnąć ją na tarasie lub balkonie, gdzie zresztą sprawdzi się również jako stałe oświetlenie umilające wieczór spędzony na zewnątrz. Węże led dają naturalne, przyjemne światło, tworząc w ten sposób wspaniałą atmosferę i nie męcząc oczu. Ciekawym pomysłem jest również wykorzystanie węży świetlnych led w przestrzeni publicznej. Coraz częściej można je spotkać w parkach czy na skwerkach. Oświetlają alejki, ale również pomniki czy fontanny.

Promocja miesiąca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium