Tanio w Costway.pl
O nas

Historia Costway w Polsce i na świecie

Costway jest dystrybutorem międzynarodowej grupy Hooya Group z siedzibą w Chinach, która od 1998 roku z sukcesem rozwija markę Costway na świecie. Marka Costway jest obecna w Ameryce Północnej, Europie i Australii.

 

1998

Założenie firmy Hooya Group Import and Export Co., Ltd., która rozpoczyna rozwój marki Costway na świecie.

 

1999

Marka bierze udział w pierwszych targach, sprzedaż wynosi 500 tys. dolarów.

 

2000

Rozpoczęcie współpracy z amerykańskim firmami, wartość eksportu marki Costway przekracza 10 mln dolarów.

 

2004

Marka zatrudnia 80 pracowników, a roczny eksport osiąga wartość ponad 50 mln dolarów.

 

2009

Eksport marki przekracza 160 mln dolarów i rozpoczęta została ekspansja zagraniczną.

 

2012

Powstanie oddziału marki Costway w USA, a także zagranicznych magazynów do realizacji lokalnych usług logistycznych. 

 

2014

Otwarcie oddziałów w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Wejście marki Costway na globalną platformę internetową Walmart.

 

2016

Całkowita sprzedaż marki przekroczyła 400 milionów dolarów. Dalsza ekspansja na rynki europejskie.

 

2018

Kontynuacja inwestycji w budowę magazynów w Europie, Ameryce i Australii o łącznej powierzchni 200 000 mkw. Produkty Costway pojawiają się na rynku polskim.

 

2020

Powstanie Costway Sp. z o.o. w Polsce z biurem w Gdańsku. Sprzedaż zagraniczna marki przekracza 1 mld dolarów.

 

2021

Otwarcie nowego magazynu w Przejazdowie k. Gdańska przez operatora logistycznego marki Costway o powierzchni ponad 50 tysięcy m2. Rozwój własnego taboru samochodów przez operatora, w celu wsparcia marki Costway.

 

2023

10 międzynarodowych oddziałów marki i 22 magazyny o łącznej powierzchni ponad 600 tys. m². Dalszy rozwój logistyczno-transportowy i wejście na nowe europejskie rynki.

Historia marki Costway w Polsce zaczyna się w 2018 roku, gdy postanowiliśmy sprzedawać nasze produkty na platformach sprzedażowych. W 2019 r. otworzyliśmy magazyn oraz biuro w Gdańsku, wybierając Trójmiasto na centrum rozwoju Costway w Europie środkowo-wschodniej.

W 2020 roku otworzyliśmy sklep internetowy Costway.pl, aby nasi klienci mieli łatwy dostęp do ciągle poszerzającej się oferty produktów marki. W 2021 roku operator logistyczny obsługujący markę Costway otworzył centrum logistyczne w Przejazdowie pod Gdańskiem i rozpoczął tworzenie własnej floty pojazdów, aby jeszcze bardziej usprawnić proces wysyłki towarów marki Costway do klientów.

 

Oferta Costway

Costway zajmuje się sprzedażą produktów w ponad 20 głównych kategoriach: meble, sprzęt AGD, sprzęt sportowy, produkty dla dzieci, produkty outdoorowe, narzędzia, artykuły dla zwierząt itd.

Szeroka oferta produktowa jest efektem pracy ponad 200 menadżerów produktu przedsiębiorstwa Hooya Group i wykwalifikowanych pracowników zespołów działów jakości. Dzięki temu nasze produkty są dokładnie sprawdzane i wybierane według ścisłych wymagań, spełniają normy bezpieczeństwa i oczekiwania klientów na całym świecie.

Sprzedaż produktów pod marką Costway stanowi 95% sprzedaży. Współpracujemy także z lokalnymi oraz europejskimi producentami w celu stałego poszerzania oferty produktowej. Costway oferuje sprzedaż w modelu B2B oraz B2C. W sklepie internetowym oferujemy również dostawę produktów magazynowanych w naszych europejskich centrach logistycznych w Niemczech, Francji i Włoszech.

 

Centrum logistyczno-transportowe

Costway magazynuje towary w centrum logistycznym w Gdańsku i Przejazdowie pod Gdańskiem o łącznej powierzchni około 57 tysięcy metrów kwadratowych. Dbamy o szybką dostawę produktów do naszych klientów nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. Wiedza i doświadczenie pracowników z obszaru logistyki, transportu i magazynowania (ze współpracą pozwala nam na stały rozwój, a bliskość portu oraz efektywny tryb zarządzania przepływem produktów przez dział importu pozwala nam utrzymać ciągłość dostaw. Rocznie przyjmujemy ponad 1000 dostaw produktów do naszych polskich magazynów.

 

Profesjonalna Obsługa Klienta

W Costway stawiamy na relację z klientami, dlatego profesjonalna obsługa klienta czeka na zapytania klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00. Oferujemy doradztwo w kwestii doboru produktów oraz pomoc przy innych zagadnieniach, takich jak finalizacja zakupu, dokumenty sprzedażowe i wiele więcej. Opinia naszych klientów jest dla nas bardzo ważna, dlatego kilka dni po zakupie pytamy o ich doświadczenia związane procesem zakupu i obsługą posprzedażową. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i wprowadzamy usprawnienia, co bezpośrednio wpływa na jakość obsługi.

 

Sprawdź, co mówią o nas klienci! Przykładowe opinie:

„Szybka przesyłka, towar (stolik kawowy) bardzo dobrej jakości i korzystnej cenie. Polecam.”

„Bardzo szybka dostawa. Towar zgodny z opisem. Bardzo dobrze zabezpieczony.”

„Bardzo pomocni konsultanci, oddzwaniają z informacjami.”

 

Kontakt:

Telefon: 58 742 49 28

E-mail: sklep@costway.pl lub skorzystaj z formularza

 

Informacje prawne

Costway sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Elbląskiej 110, 80-718 Gdańsk, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000856876, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 5833404511 oraz REGON 386858376.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium