Wczytuję dane...

Szafki nocne

Szafki nocne to bardzo niepozorne, ale niezwykle praktyczne meble. To dzięki nim możesz mieć zawsze pod ręką wszystko to, czego możesz potrzebować tuż przed snem lub po obudzeniu. Mogą to być np. budzik, telefon, lampka nocna, okulary czy szklanka wody. Wybierając komody nocne, możesz również korzystać ze schowków i szuflad, w których zmieścisz jeszcze więcej. To dlatego wiele osób nie wyobraża sobie życia bez chociażby niewielkiej szafki do sypialni postawionej tuż przy łóżku. Tego typu meble są bardzo różnorodne. Dlatego nadają się do każdego wnętrza.

Praktyczne szafki i stoliki nocne

Niezależnie od tego, czy lubisz poczytać przed snem, czy też budzisz się w nocy spragniony, szafka lub stolik nocny na pewno Ci się przydadzą. Kiedyś tego typu meble służyły do przechowywania tzw. nocnego naczynia (nocnika). W czasach kanalizacji i bieżącej wody w każdym domu przechowują zaś przede wszystkim budziki i smartfony. Dostępne są w różnych wariantach. Stoliki nocne mają przede wszystkim blat i niekiedy otwarte półki umieszczone pod spodem. Natomiast komoda może mieć jedną, dwie lub nawet trzy szuflady. Są jeszcze klasyczne szafki z rozwieranymi drzwiczkami. Dzięki temu sam możesz zdecydować, w jaki sposób korzystać ze swojego sypialnianego mebla.

Nowoczesne szafki nocne do każdego wnętrza

Prosta forma szafki nocnej stwarza dość szerokie pole do interpretacji. Dlatego dostępne są meble różniące się nie tylko funkcjonalnością, ale również wyglądem. Niezależnie od tego, czy Twoja sypialnia urządzona jest na wskroś nowocześnie, czy też preferujesz styl retro, minimalistyczny lub romantyczny, nie powinieneś mieć większych kłopotów ze znalezieniem odpowiedniego modelu.

W Costway znajdziesz różnorodne meble pasujące do rozmaitych aranżacji. Wszystkie nowoczesne szafki nocne, które proponujemy, łączy jednak solidne wykonanie. Co więcej, to właśnie u nas znajdziesz najtańsze meble tego typu! Przystępne ceny to nasz znak rozpoznawczy. Sprawdź ofertę!

Mniej Więcej
Produktów łącznie (75)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski