Wczytuję dane...

Stoły gastronomiczne

Stoły do gastronomii to niezbędne elementy wyposażenia każdej poważnej restauracji i stołówki. Bez nich jadłodajnia wygląda nie tylko nieprofesjonalnie, ale może też budzić wątpliwości ze względu na niewystarczającą czystość i warunki sanitarne.

Niezawodne stoły gastronomiczne

W naszej ofercie znajdziesz stoły gastronomiczne ze stali nierdzewnej. Przewyższają jakiekolwiek drewniane czy plastikowe odpowiedniki trwałością, odpornością na zabrudzenia i wilgoć. Są niezastąpione w utrzymaniu ciągu chłodniczego i przygotowywaniu świeżych posiłków.

Stół nierdzewny gastronomiczny – zalety

Wśród zalet stołów roboczych gastronomicznych ze stali nierdzewnej wymienia się łatwość utrzymania w czystości i trwałość. Są to cechy pożądane w każdej restauracji, aby zapewnić jak najbardziej bezpieczne warunki do przechowywania i przygotowywania żywności. Stoły gastronomiczne można łatwo wyczyścić, ponieważ brud nie przylega do nich i nie wsiąka w ich powierzchnie jak np. w ich drewniane odpowiedniki. Nie ulegają one także szybkiej degradacji i uszkodzeniom mechanicznym w kontakcie z pożywieniem.

Jakie stoły gastronomiczne znajdziesz w Costway?

W naszym asortymencie posiadamy stoły gastronomiczne na każdą kieszeń. Oferujemy produkty ze stali nierdzewnej o różnych wymiarach. Dużą popularnością cieszy się model stołu gastronomicznego na kółkach, ale często kupowane są także egzemplarze wyposażone w szuflady, półki pod blatem lub zamykane szafki. Wiele osób szuka także stołów gastronomicznych narożnych oraz takich, które posiadają otwór na zlew kuchenny.

Mniej Więcej
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski