Tanio w Costway.pl

Stoły gastronomiczne

Niezawodne stoły gastronomiczne

W naszej ofercie znajdziesz stoły gastronomiczne ze stali nierdzewnej. Przewyższają jakiekolwiek drewniane czy plastikowe odpowiedniki trwałością, odpornością na zabrudzenia i wilgoć. Są niezastąpione w utrzymaniu ciągu chłodniczego i przygotowywaniu świeżych posiłków.

Stół nierdzewny gastronomiczny – zalety

Wśród zalet stołów roboczych gastronomicznych ze stali nierdzewnej wymienia się łatwość utrzymania w czystości i trwałość. Są to cechy pożądane w każdej restauracji, aby zapewnić jak najbardziej bezpieczne warunki do przechowywania i przygotowywania żywności. Stoły gastronomiczne można łatwo wyczyścić, ponieważ brud nie przylega do nich i nie wsiąka w ich powierzchnie jak np. w ich drewniane odpowiedniki. Nie ulegają one także szybkiej degradacji i uszkodzeniom mechanicznym w kontakcie z pożywieniem.

Jakie stoły gastronomiczne znajdziesz w Costway?

W naszym asortymencie posiadamy stoły gastronomiczne na każdą kieszeń. Oferujemy produkty ze stali nierdzewnej o różnych wymiarach. Dużą popularnością cieszy się model stołu gastronomicznego na kółkach, ale często kupowane są także egzemplarze wyposażone w szuflady, półki pod blatem lub zamykane szafki. Wiele osób szuka także stołów gastronomicznych narożnych oraz takich, które posiadają otwór na zlew kuchenny.

Promocja miesiąca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium