Tanio w Costway.pl

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Manekiny całopostaciowe!

Wśród oferowanych modeli znajdziesz zarówno manekiny wystawowe, jak i manekiny krawieckie. Posiadają one wiele dodatkowych funkcji, jak np. obracane o 360 stopni ręce, głowę oraz nogi. W razie potrzeby możesz także manekina rozczłonkować – dzieląc go na dwie części i w ten sposób zaprezentować dwie zupełnie różne stylizacje. To przydatne szczególnie w małych pomieszczeniach lub w witrynach sklepowych, w których nie ma dużo miejsca.

Manekin wystawowy damski czy manekin wystawowy męski?

Po co wybierać? Dostępne w naszym sklepie produkty są tak tanie, że z pewnością będziesz mógł pozwolić sobie na dwie sztuki. Manekin wystawowy damski i manekin wystawowy męski to duet idealny! Dzięki nim zaprezentujesz zarówno walory sukienki czy stroju kąpielowego, jak i garnituru. Nie da się ukryć, że kupujemy głównie oczami, dlatego zapewniamy, że jeżeli zadbasz o odpowiednio atrakcyjną wystawę w swoim sklepie, nie będziesz mieć problemu z zalegającym asortymentem.

Tanie manekiny krawieckie

W naszym sklepie znajdziesz także tanie manekiny krawieckie, które nie odbiegają jakością od drogich odpowiedników z innych miejsc. Będą pomocne przy modelowaniu wykrojów, sprawdzaniu równości szwów i wielu innych krawieckich czynnościach. W naszym sklepie znajdziesz najbardziej popularne modele, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

Promocja miesiąca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium