Wczytuję dane...

Prysznice turystyczne

Wszelkiego rodzaju wyjazdy plenerowe (zarówno te, które finał mają na kempingach, jak i odbywające się z dala od jakiejkolwiek cywilizacji) mają jeden wspólny mianownik – utrudniony dostęp do miejsc, w których można zadbać o higienę. Naprzeciw oczekiwaniom wycieczkowiczów wychodzą jednak twórcy urządzeń, znanych jako prysznice turystyczne.

Prysznice turystyczne – łazienka „w plenerze”

Tego typu „przenośna łazienka” mieści się – nie tylko w przenośni – na plecach, charakteryzują ją bowiem niewielkie rozmiary. Dodatkowo, łatwość obsługi sprawia, że kąpiel może odbyć się właściwie wszędzie, wystarczy dostęp do źródła wody. Przenośne prysznice ułatwią także zmywanie biwakowych naczyń oraz usuwanie innych nieczystości.

Prysznice solarne – jak działają?

Kąpiel w zimnej wodzie nie należy do przyjemnych. Na to jednak również istnieje pewna rada, a mianowicie – prysznice solarne. Jak wskazuje sama nazwa, wykorzystują one do podgrzewania wody naturalną energię słoneczną, czyniąc z tej opcji niezwykle ekologiczne rozwiązanie. Dodatkowo, prysznice ogrodowe solarne (występujące często także pod tą nazwą) wyposażone są w elementy, mające niemały wpływ na komfort użytkowania. Montowana pompka umożliwia bowiem regulację ciśnienia – tym samym zaś urządzenia nie trzeba „podwieszać”. Pokrętło regulacji pozwoli zaś cieszyć się odpowiednią temperaturą kąpieli – nawet przy maksymalnym nagrzaniu wody. Warto zwrócić też uwagę na filtr, który pozwoli na skorzystanie z wody czerpanej z rzeki lub też jeziora.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (3)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski