Wczytuję dane...

Hokery

Hokery to rozwiązania od zawsze spotykane w obiektach gastronomicznych i rozrywkowych, gdzie służą gościom zajmującym miejsca przy barze. Jednak wyjątkowo wysokie krzesła, jakimi są hokery, dzisiaj coraz częściej pojawiają się również w mieszkaniach.

Hokery kuchenne

Hokery kuchenne sprawdzają się przy ladzie lub wyspie postawionej w tym pomieszczeniu. Zajmują niewiele miejsca, są wygodne i dostosowane do wysokich blatów. Niewątpliwie krzesła te nadają pomieszczeniu ciekawego charakteru, a przy tym są po prostu bardzo użyteczne.

Hokery do Twojego domu

Zaintrygowała Cię estetyka hokerów? A może po prostu zdajesz sobie sprawę, że krzesła hokery to rozwiązanie wyjątkowo praktyczne? Jeśli interesują Cię tego rodzaju meble, zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz wiele zróżnicowanych propozycji. Możesz się zdecydować na krzesła nowoczesne, wykonane w stylu minimalistycznym. Wśród nich dużą popularnością cieszą się modele z regulowaną wysokością. Dzięki temu udogodnieniu bez względu na wzrost, użytkownik zachowuje pełen komfort korzystania z hokera kuchennego. W ofercie znajdują się również hokery kuchenne i krzesła barowe wykonane w stylu klasycznym, a nawet retro. Drewno zamiast metalu i tworzywa sztucznego oraz bogate zdobienia to główne cechy charakterystyczne tego typu mebli.

Nowoczesne hokery z oparciem i bez

Klasyczne hokery kojarzą się raczej z brakiem jakiegokolwiek oparcia. Ewentualnie tradycyjne krzesła barowe mają delikatnie zaznaczone oparcie, które podpiera w zasadzie tylko odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Jednak nowoczesne hokery to zupełnie inny temat. Oczywiście znajdują się wśród nich liczne krzesła pozbawione oparć. Niemniej jednak wiele modeli posiada oparcia, i to całkiem wysokie. Warto podkreślić, że mianem nowoczesnych określa się nie tylko metalowe hokery, wpasowujące się w surowe wnętrza. Do tej kategorii trzeba zaliczyć również wiele krzeseł wykonanych z nowoczesnych materiałów, jednak stylizowanych na klasyczne. Takie, i wiele innych hokerów, znajdziesz w naszej ofercie.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (10)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski