Wczytuję dane...

Urządzenia do wyrywania chwastów

Chwasty to prawdziwa zmora ogrodnika. Często może się wydawać, jakby pojawiały się z dnia na dzień i rosły z zatrważającą prędkością. Ich usuwanie to zaś dość żmudne zadanie, które jednak jest konieczne. Chwasty bowiem osłabiają wzrost roślin, zabierając im składniki odżywcze i wodę oraz przysłaniając słońce, a ponadto szpecą trawniki i rabatki. Na szczęście zaawansowane urządzenia do wyrywania chwastów potrafią ułatwić proces ich usuwania. Jeśli masz dość pracy z motyką, to coś dla Ciebie! Urządzenia do wyrywania chwastów

Wyrywacz chwastów – jak to działa?

Jeśli masz dość ręcznego pielenia, zainwestuj w wyrywacz chwastów. To stosunkowo proste urządzenie na długim trzonku z kółkami ułatwiającymi prowadzenie po gruncie. Wystarczy najechać na chwast, a następnie pociągnąć za dźwignię, nacisnąć przycisk lub w inny sposób uruchomić mechanizm. Specjalne szczypce chwycą chwast i wyrwą go z ziemi. Na rynku są też dostępne wyrywacze do chwastów z hakiem lub innego rodzaju mechanizmami, ale zasada ich działania jest podobna. Co najważniejsze, pozwalają na pracę na stojąco, bez schylania się, dlatego stanowią prawdziwe zbawienie dla kręgosłupa i Twojego komfortu.

Przyrządy do usuwania chwastów w naszej ofercie

W naszym asortymencie znajdziesz bardzo praktyczne i tanie przyrządy do usuwania chwastów. Jeśli chcesz ułatwić sobie pracę w ogrodzie, to urządzenie może stać się Twoim najlepszym przyjacielem! Chwytak do chwastów pomoże oczyścić grządki, trawnik, przestrzenie między płytami chodnikowymi i nie tylko. Sprawdź nasze propozycje i wybierz sprzęt dla siebie!

Mniej Więcej
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski