Tanio w Costway.pl

Gry edukacyjne i zręcznościowe

Gry edukacyjne dla dzieci

Pod pojęciem gier edukacyjnych kryją się wszelkiego rodzaju zabawki poszerzające wiedzę dziecka. Aby gra edukacyjna przyniosła oczekiwane efekty i była ciekawa dla malucha, należy dopasować ją do wieku dziecka. Gry edukacyjne dla 3-latka różnią się bowiem od tych przeznaczonych dla 6-latków – przede wszystkim pod względem tematyki i zaawansowania. Gry edukacyjne dla dzieci to popularne narzędzia dydaktyczne, które rozwijają zainteresowania maluchów oraz wspierają naukę trudnych i niezrozumiałych zagadnień.

Jak dobrać grę edukacyjną do wieku dziecka?

Celem gier edukacyjnych jest wspieranie rozwoju poznawczego dziecka. Aby to jednak było możliwe, zabawka musi być dopasowana do wieku malucha. 

Oto kilka przykładów:

-> gry edukacyjne dla 3-latka – proste gry skupiające się na poznawaniu liter, cyfr i kolorów oraz rozwijające zdolności manualne,

-> gry edukacyjne dla 4-latka – gry wspierające np. naukę pisania liter i cyfr oraz układania sylab,

-> gry edukacyjne dla 5-latka – zabawki edukacyjne i zręcznościowe przybliżające zagadnienia związane z sylabami, głoskami, układaniem słów z liter, odpowiadaniem na pytania czy nauką czytania zegara, 

-> gry edukacyjne dla 6-latka – bardziej zaawansowane zabawki, które powoli wprowadzą dziecko w zagadnienia związane z wiedzą ogólną czy prostymi działaniami matematycznymi. 

Tanie gry dla dzieci – edukacyjne i zręcznościowe

W asortymencie COSTWAY znajdziesz najtańsze gry dla dzieci – edukacyjne i zręcznościowe. Nasza oferta obejmuje również inne zabawki edukacyjne wspierające rozwój maluchów, w tym maty, tablice, klocki czy organki. Dopasuj zabawkę do wieku oraz zainteresowań dziecka i w kreatywny sposób wspieraj rozwój malucha!

Promocja miesiąca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium