Wczytuję dane...

Drabiny i drabinki

Mieszkając w samodzielnym domu, prawdopodobnie dość często masz potrzebę skorzystania z drabiny. Jednak drabiny domowe wielostopniowe, oraz niewielkie drabinki, przydają się również w mieszkaniu w bloku. Większość remontów wymaga wykonania jakiejś pracy na wysokości. Poza tym omawiany sprzęt przydaje się nie tylko podczas remontów, ale także np. w razie konieczności zdjęcia czegoś z najwyższej szafki w domu.

Drabiny domowe i podesty

Nasza oferta to zarówno niskie i wysokie drabiny domowe, jak i podesty. W naszym asortymencie znajdziesz drabinę domową 3 stopniową, 4 stopniową 5 stopniową i wyższe. Wśród nich znajdują się liczne modele proste, jak i składane. Niewątpliwie drabiny domowe składane stanowią wygodne rozwiązanie, ze względu na łatwiejsze przechowywanie sprzętu. Szczególnie ważne jest to w przypadku najwyższych modeli. Trudno sobie wyobrazić, aby prosta drabina domowa 5 stopniowa lub wyższa była przechowywana w mieszkaniu. Jeśli nie istnieje opcja jej złożenia, konieczne jest wnoszenie sprzętu do piwnicy lub garażu. Asortyment oferowany przez nasz sklep internetowy to również podesty domowe. Niezbędne w każdym domu, w którym mieszkają dzieci, osoby starsze, bądź niepełnosprawne, mające problem z dosięgnięciem do wieszaka w przedpokoju czy umywalki w łazience. Również podesty domowe, podobnie jak drabiny, występują w formie składanej.

Drabiny aluminiowe i drewniane

W asortymencie naszego sklepu, wśród drabin domowych, zdecydowanie dominują modele metalowe. Nie powinno to dziwić, w końcu drabiny domowe aluminiowe są wytrzymałe, a przy tym lekkie. Ich funkcjonalność sprawia, że łatwo korzystać z nich zarówno w garażu, jak i w domu czy w mieszkaniu. Jednak modele drewniane również nie są pozbawione użyteczności. Obecnie konstrukcje drewniane są o wiele bardziej praktyczne niż kiedyś. Podobnie jak drabiny aluminiowe domowe bywają składane, ponadto wykonane są z materiałów drewnianych o niewielkiej wadze. Co prawda przeważnie drewniana drabina jest cięższa niż metalowa, jednak nadal daje się dość łatwo przenosić.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (7)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski