Wczytuję dane...

Namioty dla dzieci

Namioty dziecięce to doskonałe urozmaicenie zabawy - zarówno w domu, jak i na dworze. Funkcjonalny namiot tipi dla dzieci nie znudzi się zbyt szybko: może pełnić rolę kryjówki, pokoju, jaskini, rakiety kosmicznej, statku... Tak naprawdę ogranicza Was tylko wyobraźnia! Kolorowe namioty dla dzieci ustawione na dworze mogą chronić przed wiatrem czy palącym słońcem – jeśli Twoja pociecha uwielbia bawić się w ogrodzie, z pewnością przypadnie mu do gustu schronienie umożliwiające spędzanie czasu na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

Namioty dziecięce – przygoda we własnym domu

Twoje dziecko jest jeszcze za młode na wyjazd pod namiot? Nie może się już doczekać wakacyjnego wyjazdu? Tipi dla dziecka może być doskonałym wspomnieniem wakacyjnych przygód i kryjówką, w której dziecko będzie chętnie bawiło się i odpoczywało. Jeśli nie masz możliwości rozstawienia namiotu w ogrodzie, wybierz namiot dla dzieci do pokoju. Sprawdzi się doskonale zarówno latem, jak i zimą! ​

Tipi dla dzieci - do pokoju i ogrodu

Wszyscy potrzebujemy czasem trochę prywatności. Dzieci uwielbiają kryjówki, w których mogą bawić się samotnie, z przyjaciółmi lub po prostu odpoczywać. Namioty tipi dla dzieci stwarzają namiastkę własnego pokoju. Dziecięce tipi może urządzić wedle uznania, schować w nim ulubione zabawki i zaprosić do zabawy rodzeństwo lub przyjaciela. Dostępne w naszej ofercie namioty tipi dla dzieci mogą być ustawione lub powieszone w dziecięcym pokoju, salonie lub na balkonie. Twoje dzieci dzielą ze sobą pokój? Dzięki namiotom tipi zyskają prywatność i miejsce do zabawy.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (25)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski