Wczytuję dane...

Szafki na kółkach

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem szafek na kółkach. Są szczególnie doceniane w biurach, pokojach dzieci oraz łazienkach, dlatego zadbaliśmy o to, aby w tej kategorii znalazło się wiele ciekawych produktów.

Tanie szafki na kółkach

W naszej ofercie znajdują się wielofunkcyjne metalowe mobilne szafki na kółkach, drewniane oraz z tworzywa sztucznego. Występują w różnych kolorach i modelach, tak aby można było je bez problemu dopasować do istniejącej już aranżacji wnętrza.

Szafki biurowe na kółkach

Szafki na kółkach to doskonała propozycja do każdego biura. Często wybiera się je podczas wyposażania gabinetów, ponieważ są wielofunkcyjne i można je z łatwością komponować z innymi meblami. Za ich największą zaletę uważa się oczywiście mobilność – bez problemu można je przesuwać bez opróżniania wnętrza. Pozwala to na dostosowanie wnętrza biura do indywidualnych potrzeb, co jest szczególnie ważne w miejscu pracy, w którym występuje duża rotacja pracowników.

Szafki na kółkach do łazienki

Meble z tej kategorii często wybierane są także do łazienek. Wyglądają estetycznie w każdej aranżacji i co więcej można zmienić ich lokalizację na jakiś czas, np. sprzątania lub przemeblowania. Wiele z dostępnych u nas modeli szafek na kółkach do łazienki wyposażono w liczne szufladki, w których można pochować akcesoria kosmetyczne, ręczniki czy przybory toaletowe. To przydatne, gdy dzielimy mieszkanie ze współlokatorami lub jesteśmy większą rodziną.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (21)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski