Tanio w Costway.pl

Święta Bożego Narodzenia

Dmuchane ozdoby świąteczne

Piękny świąteczny wystrój, przytulnie urządzony pokój i wspaniała atmosfera – w tym roku świętuj tak, jak zawsze chciałeś: ze wspaniale ozdobionym domem i ogrodem. W święta Bożego Narodzenia dekoracje, których będziesz potrzebować, znajdziesz na costway.pl. Nasze dekoracje świąteczne zostały wykonane z wodoodpornej tkaniny poliestrowej, co gwarantuje im wytrzymałość na długie lata. Wysokiej jakości elektryczna pompka sprawia, że nadmuchiwanie dekoracji jest szybkie i proste. Konstrukcja z zamkiem błyskawicznym pozwala na szybkie składanie i wygodne przechowywanie. 

Nasze propozycje:

Dmuchany bałwan z pingwinkami dekoracja świąteczna z oświetleniem LED 180 cm

Wspaniałą świąteczną atmosferę dla dzieci, rodziny i przyjaciół zapewni dmuchany bałwan o wysokości 180 cm z 3 słodkimi pingwinami. Można go umieścić w różnych miejscach, takich jak salon, podwórko, trawnik czy ogród. Jasne światła LED przyciągają uwagę i zwiększają widoczność. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria, które zapewnią stabilność i dadzą pewność, że dekoracja nie zostanie porwana przez wiatr przy złej pogodzie. 

Dmuchany dziadek do orzechów dekoracja świąteczna z oświetleniem LED 240 cm 

Nadmuchiwany i pełen uroku żołnierz dekoracyjny – postać dziadka do orzechów – ma wysokość 240 cm. Możesz postawić go zarówno w pokoju, jak i w ogrodzie Posiada on wbudowane światła LED. Do zestawu dołączony został kompresor 120 V, który ułatwia napompowywanie dekoracji powietrzem. Stabilność gwarantują 2 liny i 2 metalowe tyczki pozwalające na przymocowanie do podłoża. 

Dmuchany miś w worku

Dmuchany miś ma wysokość 150 cm. Ma czapkę i worek z prezentami, dzięki czemu idealnie nadaje się do postawienia w salonie. Dzięki wbudowanym punktom świetlnym spełni funkcję świątecznej dekoracji zarówno w dzień, jak i w nocy. Do jego wnętrza można włożyć prezenty, otwierając zamek błyskawiczny.

Dmuchany niedźwiedź polarny z Mikołajem – dekoracja do ogrodu

Niedźwiedź ma obracająca się głowę, dzięki czemu przykuje uwagę wszystkich. Jest idealną dekoracją świąteczną do ogrodu. Dzięki workowi z piaskiem, 6 linom i 6 kijkom jego konstrukcja pozostaje stabilna nawet przy wietrznej i śnieżnej pogodzie. Świetnie sprawdzi się podczas sesji zdjęciowej. Dzięki wytrzymałym lampkom LED nasza nadmuchiwana dekoracja świąteczna może służyć jako oświetlenie w nocy.

Boże Narodzenie to magiczny i piękny czas. Na te kilka dni oczekujemy cały rok i zasługują one na szczególną oprawę. Godzinami robimy porządki, przyrządzamy potrawy, ale czy nie powinniśmy zadbać o dekoracje na Święta Bożego Narodzenia? Nie powinniśmy pomyśleć również o wystroju wnętrza i ogrodu? Świąteczny wygląd domu to element, który pomoże zbudować cudowną atmosferę. Dekoracje od wejścia wprowadzą mieszkańców domu oraz ich gości w doby nastrój, a ozdabianie domu będzie czystą przyjemnością. Zapraszamy!

Promocja miesiąca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium