Wczytuję dane...

Pistolety laserowe

Na czym polega Laser Tag? To laserowy paintball – bezpieczny i bezbolesny. Uczestnicy są podzieleni na rywalizujące ze sobą drużyny i otrzymują specjalne pistolety laserowe. W zależności od scenariusza gracze mają zdobyć bazę, pokonać przeciwnika czy wykonać instrukcje.

Pistolety laserowe Laser Tag

Laser Tag dla dzieci bazuje przede wszystkim na świetnej zabawie, zazwyczaj na świeżym powietrzu. Jeśli Twoje dziecko woli gry komputerowe od aktywności fizycznej, zainwestuj w pistolety laserowe dla dzieci – dzięki nim Twoja pociecha z chęcią oderwie się od komputera, by zagrać z przyjaciółmi „w realu”. ​

Pistolety laserowe dla dzieci

Dostępne w naszej ofercie pistolety laserowe dla dzieci to zestawy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są odporne na wstrząsy oraz trwałe, dlatego nie zawiodą nawet podczas dynamicznej zabawy. Nowoczesny design, wielokolorowe światła i dodatkowe efekty dźwiękowe pozwalają lepiej wczuć się w odgrywaną rolę. Nasze pistolety laserowe to najtańsza dostępna na rynku propozycja.

Mniej Więcej
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski