Wczytuję dane...

Materace turystyczne

Materace turystyczne można wykorzystać na wiele sposobów – w namiocie, jako „tymczasowe” łóżko w domu, a także… w aucie. We wszystkich przypadkach powinny one jednak charakteryzować się wygodą użytkowania.

Materace turystyczne – do spania i do samochodu

Bardzo istotny jest materiał wykonania, a także kwestia dopasowania do podłoża (a jednocześnie odpowiednia izolacja) – zapewni to niezwykle komfortowe warunki wypoczynku, nawet w trakcie najdłuższej podróży samochodowej.

Materac do auta a komfortowa podróż

Sytuacje, w których najwygodniejszy wydaje się odpoczynek we wnętrzu auta, nie należą do rzadkości. Idealną opcją w takich przypadkach będzie materac dmuchany do samochodu, którego odpowiednia konstrukcja pozwala na zaaranżowanie niezwykle komfortowych warunków na tylnym siedzeniu pojazdu. Dodatkowo, dzięki swojej budowie, materace do samochodu mogą zostać wykorzystane także w innych, dowolnym miejscach – chociażby w ogrodzie czy w trakcie pieszej wędrówki.

Mniej Więcej
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski