Tanio w Costway.pl

Wieszaki

Wieszaki do przedpokoju

Podstawowym zadaniem stojaków na ubrania jest przechowywanie kurtek, płaszczy i pozostałej odzieży wierzchniej. Dostępne są modele, w których do wieszania ubrań służą drążki, zatem każda część garderoby wymaga wykorzystania osobnego wieszaka. Oferujemy również stojaki z licznymi haczykami, które nie wymagają stosowania dodatkowych wieszaków. Oba rodzaje mebli do przedpokoju mogą pełnić również funkcje dodatkowe. Niektóre modele są wyposażone w półki, a nawet szafki na buty. Niektóre nowoczesne wieszaki do przedpokoju posiadają siedzisko, zwiększając w ten sposób komfort ubierania. Stojak czasami posiada również stolik, który możesz wykorzystać do przechowywania kluczy czy portfela.

Z czego wykonane są wieszaki na ubrania?

Nasza oferta to różnorodne wieszaki na kurtki, płaszcze i pozostałą odzież wierzchnią. Wśród nich zdają się dominować modele wykonane z drewna i z metalu. Konstrukcje drewniane zwykle charakteryzują się bardziej klasycznym stylem wykonania, przez co lepiej wpasowują się do pomieszczeń urządzonych tradycyjnie. Niemniej jednak dostępne są również nowoczesne wieszaki do przedpokoju wykonane z drewna, pokrytego zwykle farbą. Konstrukcje metalowe to w zasadzie zawsze nowoczesne konstrukcje, często składające się z licznych drążków i półek zamontowanych na różnych poziomach.

Wieszaki na ubrania i inne meble

Wieszaki z haczykami, stojaki na ubrania oraz wieszaki na ubrania do szafy – to wszystko, oraz rozmaite kombinacje tych trzech produktów, znajdziesz w naszej ofercie. Modele stojące, obrotowe, a także wieszaki regulowane, tylko od Ciebie zależy to, jaki mebel pojawi się w Twoim przedpokoju. Dokonując wyboru, weź pod uwagę wymiary przedpokoju, liczbę domowników, styl urządzenia wnętrza oraz Twoje potrzeby odnośnie przestrzeni do przechowywania poszczególnych części garderoby.

Promocja miesiąca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium