Wczytuję dane...

Wieszaki

W każdym przedpokoju powinien znaleźć się wieszak, aby po wejściu do mieszkania można było od razu zdjąć odzież wierzchnią. Przeglądając naszą ofertę, zorientujesz się, że posiadamy w ofercie bardzo różnorodne wieszaki do przedpokoju, różniące się kształtem, wielkością, a po części również przeznaczeniem. Rzecz w tym, iż wieszaki na ubrania często pełnią również szereg dodatkowych funkcji.

Wieszaki do przedpokoju

Podstawowym zadaniem stojaków na ubrania jest przechowywanie kurtek, płaszczy i pozostałej odzieży wierzchniej. Dostępne są modele, w których do wieszania ubrań służą drążki, zatem każda część garderoby wymaga wykorzystania osobnego wieszaka. Oferujemy również stojaki z licznymi haczykami, które nie wymagają stosowania dodatkowych wieszaków. Oba rodzaje mebli do przedpokoju mogą pełnić również funkcje dodatkowe. Niektóre modele są wyposażone w półki, a nawet szafki na buty. Niektóre nowoczesne wieszaki do przedpokoju posiadają siedzisko, zwiększając w ten sposób komfort ubierania. Stojak czasami posiada również stolik, który możesz wykorzystać do przechowywania kluczy czy portfela.

Z czego wykonane są wieszaki na ubrania?

Nasza oferta to różnorodne wieszaki na kurtki, płaszcze i pozostałą odzież wierzchnią. Wśród nich zdają się dominować modele wykonane z drewna i z metalu. Konstrukcje drewniane zwykle charakteryzują się bardziej klasycznym stylem wykonania, przez co lepiej wpasowują się do pomieszczeń urządzonych tradycyjnie. Niemniej jednak dostępne są również nowoczesne wieszaki do przedpokoju wykonane z drewna, pokrytego zwykle farbą. Konstrukcje metalowe to w zasadzie zawsze nowoczesne konstrukcje, często składające się z licznych drążków i półek zamontowanych na różnych poziomach.

Wieszaki na ubrania i inne meble

Wieszaki z haczykami, stojaki na ubrania oraz wieszaki na ubrania do szafy – to wszystko, oraz rozmaite kombinacje tych trzech produktów, znajdziesz w naszej ofercie. Modele stojące, obrotowe, a także wieszaki regulowane, tylko od Ciebie zależy to, jaki mebel pojawi się w Twoim przedpokoju. Dokonując wyboru, weź pod uwagę wymiary przedpokoju, liczbę domowników, styl urządzenia wnętrza oraz Twoje potrzeby odnośnie przestrzeni do przechowywania poszczególnych części garderoby.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (15)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski