Wczytuję dane...

Bramki i osłony bezpieczeństwa

Dzieci we wczesnym etapie życia nie bez powodu nie bez powodu nazywane są żywym srebrem – kluczowym jest więc nie tylko dostarczenie im odpowiedniej rozrywki, zajmującej uwagę, ale także sprawienie, by wszelkiego rodzaju aktywności były maksymalnie bezpieczne. Opcją idealną wydają się więc bramki rozporowe (na schody, a także inne, potencjalnie groźne elementy wyposażenia), które sprawią, że każdy postawiony krok dziecka stanie się pozbawiony ryzyka.

Bramki rozporowe – rozwiązanie idealne dla rodziców

Odpowiednio skonstruowane bramki powinny charakteryzować się przede wszystkim solidną, a jednocześnie stabilną konstrukcją. Warto zwrócić też uwagę na kwestię wymiarów oraz ich ewentualnej regulacji, która pozwoli na długotrwałe korzystanie z zabezpieczenia.

Bramki zabezpieczające dla dzieci – jak wybrać odpowiednie?

Wspomniane dopasowanie, którym muszą cechować się bramki rozporowe dla dzieci, to tylko jedno z wielu wymagań. Wśród nich wyjątkowo istotne jest także rozmieszczenie szczebelków (odpowiadające wartościom wzrostu i wagi dziecka pozwoli wyeliminować potencjalne zagrożenia) oraz kwestie dotyczące sposobu montażu. Ten z kolei powinien nie tylko wykluczać pozostawanie jakichkolwiek ruchomych elementów w zasięgu ręki dziecka, ale także nie pozostawiać żadnych wyraźnych śladów na ścianach czy podłogach domu. Nie sposób pominąć to, że barierki i bramki bywają przydatne przez długie lata – warto więc zdecydować się na elementy odpowiednio uzupełniające wystrój pomieszczenia.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (9)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski