Wczytuję dane...

Maty piankowe

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest najważniejsze! Szczególnie w okresie nauki chodzenia należy zachować szczególną czujność i usuwać z zasięgu dziecka ostre, twarde przedmioty. Początki chodzenia wiążą się z licznymi upadkami - w takiej sytuacji przydadzą się dodatkowe maty dla dzieci. Piankowe powierzchnie są miękkie i przyjemne w dotyku. Z ich pomocą możesz zabezpieczyć podłogę, by Twoja pociecha bez problemu mogła ćwiczyć stawianie kroków.

Maty piankowe dla dzieci

Maty piankowe dla dzieci świetnie sprawdzą się także jako powierzchnia do zabawy. Mata piankowa dla dzieci jest nietoksyczna, nie wchłania wody i posiada antypoślizgową warstwę. Dostępne w naszej ofercie wielofunkcyjne maty piankowe są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów i nie zawierają szkodliwych substancji. ​

Piankowa mata edukacyjna – tania i niezawodna

Tania piankowa mata edukacyjna przyda się zarówno rodzicom noworodków, jak i nieco starszych dzieci. Kolorowe puzzle z wyjmowanymi elementami mogą być świetną pomocą naukową przy nauce rozpoznawania kształtów, kolorów, literek oraz cyferek. Wygodna piankowa mata to nie tylko zabawka edukacyjna, ale również ochrona przed zimnem. W chłodniejsze dni stanowi warstwę izolacyjną – dzięki temu dziecko może bawić się na podłodze lub kafelkach na tarasie. Mata piankowa dla niemowlaka może z powodzeniem zastąpić dywanik – jest hipoalergiczna, dlatego na jej powierzchni nie gromadzą się roztocza i inne alergeny. Bez problemu można usunąć z niej zabrudzenia za pomocą wilgotnej ściereczki.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (3)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski