Wczytuję dane...
Kod producenta: SP34952
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
273,00 PLN
Opis produktu

Zestaw bokserski dla dzieci

Boks często postrzegany jest przez pryzmat krwi, agresji i przemocy. To jednak tylko powierzchowna ocena, którą warto wzbogacić o szerszy kontekst. Boks to jedna z najszlachetniejszych dyscyplin pośród sztuk walki. Trening uczy szacunku, pokory, a także motywuje do przezwyciężania własnych słabości i ciągłego samodoskonalenia. Nie istnieją żadne przeciwwskazania, by nawet młodsi adepci szlifowali swoje umiejętności przy pomocy worka treningowego.

Zestaw bokserski dla dzieci może być świetnym prezentem

Dzieci do 15. roku życia nie odbywają sparingów. W tym wieku jedynym przeciwnikiem są tarcze, worek oraz własne słabości. W takiej formule nie ma mowy o uczeniu młodego człowieka agresji. Przy konwencji bezkontaktowej kompletnie nie trzeba obawiać się niewłaściwej interpretacji.

Zestaw do boksu dla dzieci może też być świetną lekcją radzenia sobie z trudnymi emocjami. Takich uczuć nie można ani tłumić, ani podsycać. Sport stanowi doskonałą formę rozładowania napięcia.

Zestaw do boksowania dla dzieci jako forma sportowej aktywności

Sztuki walki uchodzą za idealny sposób na poprawę kondycji, ponieważ charakteryzują się zmiennym tempem wykonywania ćwiczeń. Takie podejście zapewnia świetne rezultaty w kontekście poprawy wytrzymałości oraz wydolności.

Poza tym worek i rękawice bokserskie dla dzieci stanowią jedynie część zestawu. W komplecie znajduje się jeszcze skakanka, która świetnie nadaje się do przeprowadzenia rozgrzewki przed właściwą częścią ćwiczeń. Dodatkowo stanowi ona urozmaicenie skutecznie zapobiegające znudzeniu jednostajną formą treningu. W ten sposób można na przemian ćwiczyć ze skakanką i z workiem, a zabawa staje się bardziej różnorodna i tym samym atrakcyjniejsza.

Cechy

Uniwersalne zastosowanie - zestaw jest idealny dla adeptów boksu i sztuk walki. Zalecany do ćwiczeń siłowych, wytrzymałościowych, zwiększających równowagę oraz koordynację. Oprócz worka bokserskiego wypełnionego piaskiem i gąbką w zestawie znajdują się również rękawice, skakanka, hak do zawieszenia oraz torba transportowa

Wysokiej jakości materiały - zestaw został wykonany z wysokiej jakości odpornej na ścieranie skóry ekologicznej oraz skompresowanej gąbki, dzięki czemu gwarantuje niezrównaną wytrzymałość i trwałość

Łatwość montażu - zestaw jest bardzo prosty w montażu. Wszystkie elementy potrzebne do instalacji zostały dołączone do zestawu

Dane szczegółowe

Zalecany wiek: od 5 lat
Materiały: tworzywo PU, skompresowana gąbka, metal
Kolor dominujący: czarny

Wymiary

Wysokość: 60 cm
Średnica: 25 cm
Waga: 10 kg

W zestawie

Worek bokserski
Rękawice bokserskie
Skakanka
Torba transportowa
Hak

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski