Wczytuję dane...

Lampy sufitowe i ścienne

Umieszczona na suficie lampa to podstawowe oświetlenie większości pomieszczeń. Dająca intensywne światło, rozświetla obszerną przestrzeń, choć dostępne są również lampy sufitowe punktowe. Nasza oferta to szeroki wybór klasycznych oraz nowoczesnych lamp na sufit. Oferujemy tanie lampy do każdego wnętrza.

Lampy sufitowe wiszące i plafony

Dwie główne grupy lamp sufitowych to modele wiszące oraz plafony. Lampy wiszące to najbardziej tradycyjne rozwiązanie. Odstający od sufitu klosz zwykle posiada kilka źródeł światła, przez co bez trudu jest w stanie oświetlić całe pomieszczenie. Niemniej jednak w ofercie naszego sklepu znaleźć można również lampy wiszące punktowe, z pojedynczym źródłem światła. Doskonale sprawdzają się one jako intensywne oświetlenie blatu kuchennego lub stołu. Natomiast plafony to przylegające do sufitu, płaskie konstrukcje w nowoczesnym designie. Plafony najczęściej są mlecznobiałe, przez co dają nieco przytłumione, choć efektywne światło. Stanowią funkcjonalne rozwiązanie, zwłaszcza w niskich pomieszczeniach.

Tanie lampy sufitowe

Naszą ofertę stanowią wysokiej jakości, jednak tanie lampy sufitowe. Zarówno najprostsze modele jednopunktowe, jak i bardziej skomplikowane oświetlenie w formie np. żyrandoli, dostępne jest w relatywnie niskich cenach. Wiele naszych propozycji to innowacyjne rozwiązania, takie jak choćby lampy ledowe dające wielokolorowe światło. Sterowane zdalnie oświetlenie sufitowe to wygodna opcja w mieszkaniu, ale również w biurze czy w dowolnym innym pomieszczeniu prywatnym, instytucjonalnym lub korporacyjnym.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (5)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski