Tanio w Costway.pl

Łóżeczka dla dzieci

Łatwe w przechowywaniu łóżeczka turystyczne

Większość łóżeczek turystycznych dla niemowlaka może służyć także jako standardowe posłanie do spania i znajdować się w miejscu, w którym często przebywa dziecko. Takie rozwiązanie pozwoli między innymi na oszczędność sporej ilości miejsca.

Łóżka turystyczne dla dzieci – jak wybrać odpowiednie?

Przede wszystkim należy kierować się wytrzymałością, nie zapominając jednocześnie o maksymalnym obciążeniu. Jeszcze przed zakupem warto więc zastanowić, jak długo służyć ma kojec (łóżeczko) dla dziecka. Na uwadze trzeba mieć także występujące na rynku rodzaje łóżek. Najpopularniejszymi są:

 

  • -> łóżeczko z moskitierą – dzięki swojej budowie z powodzeniem wykorzystywana poza domem, umożliwiająca jednocześnie obserwowanie otaczającego świata,
  • -> łóżeczko-kołyska – dzięki dodatkowym elementom w prosty sposób można zamienić je w uspokajającą dziecko kolebkę,
  • -> łóżeczko z przewijakiem – rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić nie tylko miejsce, ale i środki finansowe, odpowiednia konstrukcja czyni bowiem z tej opcji model dwa w jednym,
  • -> łóżko z daszkiem – chroni dziecko przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego, sprawdzi się zaś zarówno na zewnątrz, jak w pomieszczeniu.

 

Łóżeczka turystyczne dla dzieci bywają także wyposażone w materace – ich obecność zależy zaś przede wszystkim od rodzaju i jakości samego łóżka. W przypadku zbyt cienkiego podłoża warto jednak pomyśleć o zakupie dodatkowej warstwy – dopasowanej wymiarami, a także ciężarem.

Promocja miesiąca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium