Wczytuję dane...

Podkaszarki

Zadbany trawnik to duma każdego ogrodnika. Równa i gęsta połać zieleni jest miła dla oka i uprzyjemnia czas spędzony na świeżym powietrzu. Jeśli dysponujesz niewielkim trawnikiem (np. przed domem) lub chcesz zadbać o każdy zakamarek ogrodu, podkaszarki lub tzw. kosy spalinowe czy elektryczne są dla Ciebie. To niewielkie urządzenia napędzane silnikiem spalinowym lub elektrycznym i wyposażone w mechanizm pozwalający na przycinanie trawy. Kompaktowe rozmiary i odpowiedni kształt sprawiają, że podkaszarka do trawy umożliwia jej przycinanie nawet w trudno dostępnych miejscach – np. przy krawężnikach i ogrodzeniach, wokół donic i rabatek. Ponadto świetnie nadaje się do koszenia trawy na nierównym podłożu! Podkaszarki

Podkaszarki spalinowe i elektryczne – wybierz sprzęt dla siebie

W zależności od potrzeb możesz wybrać sprzęt spalinowy lub elektryczny. Podkaszarki spalinowe są zasadniczo wydajniejsze, dlatego nadadzą się do przycięcia trawy nawet na dużym terenie. Są dość hałaśliwe, ale za to nie wymagają podłączenia do prądu, dlatego przydają się w szczególności z dala od zabudowań. Najlepsze kosy spalinowe mogą ciąć nie tylko trawę, ale również zarośla czy niewielkie krzewy. Model elektryczny świetnie sprawdzi się wokół domu. Podkaszarka żyłkowa tego typu poradzi sobie z detalami (np. chwastami i trawą przy krawężniku) lub wręcz całym niewielkim trawnikiem. Możesz też wybrać wariant wyposażony w tarczę lub noże, które poradzą sobie z grubszymi elementami.

Tanie podkaszarki – sprawdź naszą ofertę!

Dbanie o ogród nie musi być ani trudne, ani drogie. W naszej ofercie znajdziesz tanie podkaszarki, które z pewnością zaskoczą Cię swoją sprawnością i funkcjonalnością. To idealne urządzenia do użytku domowego, które są świetnie wykonane, ergonomiczne i praktyczne. U nas znajdziesz wykaszarki spalinowe i elektryczne różniące się wieloma parametrami. Wszystkie łączy jednak przystępna cena. Dlatego jeśli zależy Ci na okazyjnych zakupach, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź koniecznie, co przygotowaliśmy!

Mniej Więcej
Produktów łącznie (2)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski