Tanio w Costway.pl

Urządzenia treningowe

Drobne akcesoria treningowe 

Jeżeli nie masz miejsca w domu, żeby podstawić duży sprzęt do ćwiczeń, możesz zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, które pomogą Ci utrzymać dobrą kondycję na co dzień. Ekspandery, hantle, taśmy i obciążniki do ćwiczeń nie zajmują dużo miejsca i pozwolą Ci nawet w przypadku niewielkiego mieszkania prowadzić aktywne treningi. Zresztą czasem wystarczy tylko odpowiednia mata do ćwiczeń albo skakanka. Przede wszystkim liczy się konsekwencja i samozaparcie. 

Urządzenia treningowe do domu

Jeżeli wolisz jednak większe wyzwania, to możesz zdecydować się na urządzenia treningowe do ćwiczeń. Na taki sprzęt musisz posiadać odpowiednie miejsce, chociaż niektóre modele można łatwo złożyć i wsunąć pod łóżko czy schować do większej szafy. Wybór urządzeń treningowych masz bardzo duży. Rowery spinningowe i magnetyczne, orbitreki czy bieżnie elektryczne to urządzenia treningowe, które rzeczywiście potrzebują dość dużo miejsca. Pozwolą Ci jednak każdego dnia swobodnie trenować w domu, kiedy tylko będziesz miał na to ochotę i czas. 

Domowa mini siłownia

Jeżeli dysponujesz odpowiednią przestrzenią, możesz stworzyć również w swoim mieszkaniu własną mini siłownię. Będziesz potrzebował do niej ławki pod sztangi, wioślarza i atlas. Pod tego typu urządzenia treningowe koniecznie powinieneś podłożyć odpowiednią amortyzującą matę, która ochroni Twoją podłogę przed uszkodzeniem. Duże maszyny potrzebują dużo miejsca, ale wśród urządzeń treningowych do ćwiczeń znajdziesz również wiele mniejszych sprzętów, takich jak steppery czy składane rowerki treningowe. Tworząc przestrzeń do ćwiczeń i inwestując w urządzenia treningowe do domu, warto pomyśleć również o najmłodszych. Wszelkiego rodzaju drabinki, ulubione przez dzieci trampoliny czy belki gimnastyczne z pewnością sprawią im wiele radości i od najmłodszych lat zachęcą do aktywności fizycznej.

Promocja miesiąca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium