Wczytuję dane...

Sofy i fotele dziecięce

W pewnym momencie życia dzieci przestają marzyć o meblach z motywami księżniczek oraz superbohaterów. Tym samym pojawia się chęć posiadania innych – „dorosłych”. W praktyce oznacza to najczęściej mniejsze wersje elementów wyposażenia, które oryginalnie znajdują się w pomieszczeniach zajmowanych przez osoby dorosłe. Jak dobrać odpowiednie?

Sofki dla dzieci – obowiązkowy element „dorosłego” pokoju

Sofy dla dzieci powinny charakteryzować się przede wszystkim odpowiednimi wymiarami, a także… swego rodzaju łatwością obsługi. Prostota rozkładania i składania mebla sprawi, że dziecko doskonale poradzi sobie z nim samo. Ważne jest też, by mini sofa dla dzieci miała jednolitą powierzchnię przeznaczoną do spania. Oznacza to podobną konstrukcję, a co za tym idzie – twardość w każdym miejscu.

Foteliki do pokoju dziecka – jak dobrać odpowiednie?

Dopełnieniem pokoju mogą być także wszelkiego rodzaju fotele oraz pufy. Rynek obfituje zaś w najróżniejsze ich rodzaje. Do najpopularniejszych należą klasyczne „worki” w różnych rozmiarach (najczęściej wypełnione granulatem z tworzywa sztucznego), a także opcje dmuchane. Tego typu fotelik do pokoju dla dziecka nie tylko doda wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, ale także sprawi frajdę jego właścicielowi. Wartymi zauważenia są również pufy z dodatkowymi schowkami, tworzące przestrzeń do przechowywania najróżniejszych przedmiotów, a także fotele rozkładane, które w razie potrzeby można zamienić w dodatkowe miejsce do spania.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (11)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski