Tanio w Costway.pl

Hulajnogi

Tanie hulajnogi dla każdego

Popularność hulajnóg sprawiła, że różnią się one pomiędzy sobą tak samo jak samochody i rowery. Możesz wybrać modele rekreacyjne i do zabawy dla dzieci, ale również wyczynowe i miejskie hulajnogi dla dorosłych. Modele te charakteryzują się inną wytrzymałością i możliwymi obciążeniami. Hulajnogi wyczynowe są przeznaczone do robienia trików i ewolucji, a więc muszą wytrzymywać odpowiednio duże naciski. Jazda na przeszkodach i ewolucje mocno obciążają metalowe części hulajnogi. Tym bardziej, że kółka nie posiadają żadnego systemu amortyzacji. Pamiętaj więc, że musisz regularnie dokręcać wszystkie śrubki i nakładki, jeżeli preferujesz jazdę wyczynową i freestyle. 

Tanie hulajnogi dla dzieci i hulajnogi miejskie 

Jednak nie wszyscy potrzebują hulajnóg wyczynowych. Jeżeli chodzi o hulajnogi rekreacyjne i hulajnogi miejskie to znajdziesz bardzo wiele modeli różniących się nieco wyglądem i ceną. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wariant droższy czy tańszy, powinieneś wiedzieć, na co warto zwrócić uwagę, kupując hulajnogę dla siebie lub swojego dziecka. 

Jak się składa?

Składane hulajnogi to rozwiązanie dla każdego. Taka hulajnoga może być w prosty sposób transportowana i przenoszona, dlatego ważne też, żeby była wykonana z trwałych, ale lekkich materiałów - oczywiście odpornych na warunki atmosferyczne.

Czy można regulować kierownicę? 

Ważna jest również możliwość regulowania wysokości kierownicy. Taka regulacja pozwala bowiem każdą hulajnogę dostosować do wzrostu konkretnej osoby, która będzie nią jeździć. 

Jaka jest maksymalna waga użytkownika?

Sprawdź, jaka jest maksymalna waga użytkownika hulajnogi. Miejskie hulajnogi przeznaczona są zarówno dla dzieci jak i dorosłych, ale warto zawsze sprawdzić, jakie jest jej maksymalne obciążenie, żeby mieć pewność, że jest ona użytkowana zgodnie z zaleceniem. 

Jakie ma kółka?

Hulajnogi składane przeznaczone do dłuższej jazdy mają często dużo większe kółka niż te, które kupujemy do rekreacji czy jazdy wyczynowej, co zdecydowanie może zwiększyć komfort przemieszczania się. 

Składane hulajnogi – jak o nie zadbać

Pamiętaj o jednym. Niezależnie od tego, na jaką hulajnogę się zdecydujesz, zawsze trzeba o taki sprzęt odpowiednio dbać. Czyszczenie łożysk i dokręcanie śrubek jest wskazane w każdym modelu. Hulajnogi nie lubią też jeździć po wilgotnych i mokrych nawierzchniach oraz po piasku. Zawsze warto też przeczytać instrukcję obsługi. 

Promocja miesiąca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium