Tanio w Costway.pl

Krzesła do karmienia

Krzesełko dla dziecka – na zwrócić szczególną uwagę?

Przed zakupem warto zwrócić uwagę na dopasowanie dotyczące wieku – większość dostępnych opcji umożliwia bowiem wykorzystanie od 5. miesiąca życia dziecka. Dodatkowo zaś, do rozmiarów pociechy przystosowane są również pasy, w które najczęściej wyposażany jest fotelik do karmienia. Poza podstawowymi kwestiami wartymi zauważenia są również ewentualne elementy dodatkowe – koła (umożliwiające swobodne manewrowanie krzesełkiem) czy tackę (ułatwiającą karmienie, szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka).

Krzesełka do karmienia i ich rodzaje

Wybór krzesełka uzależnić można także od jego rodzaju. W zależności od techniki wykonania, a także obecności dodatkowych elementów w większości przypadków dzielą się one na:

  • -> klasyczne krzesełka do karmienia – drewniane lub stworzone z innych wytrzymałych materiałów, najczęściej nieskładane (choć w wielu przypadkach wyposażone w kółka, które zapewniają mobilność)
  • -> uniwersalne, rozkładane modele – zajmujące mniej miejsca, tym samym zaś sprawdzające się w trakcie podróży lub też w ograniczonych przestrzeniach
  • -> krzesełka do karmienia 2w1 – w tym przypadku możliwe jest również zastosowanie krzesła jako leżaczka, a co za tym idzie, jest ono dopasowane do potrzeb nawet najmłodszych użytkowników
  • -> opcje 3w1 – uzupełnienie wspomnianej, „podwójnej” opcji, z której w rezultacie utworzyć można huśtawkę lub też nadstawkę dla starszego dziecka.

Opcją dodatkową części fotelików do karmienia jest bowiem możliwość ich przekształcenia w siedziska, które to umożliwiają umieszczenie konstrukcji na standardowym krześle lub też zamianę w całkowicie indywidualnie miejsce przy stole.

Promocja miesiąca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium