Wczytuję dane...

Komody i regały

Jeśli w Twoim domu rzeczy lubią niemal samoistnie się rozmnażać, potrzebujesz wielu miejsc do przechowywania. Urządzając wnętrze, warto pamiętać o uwzględnieniu różnorodnych mebli zarówno do chowania, jak i do ekspozycji wybranych przedmiotów. Takie funkcje pełnią np. komody i regały do salonu. Zwykle stanowią zróżnicowane kombinacje szuflad, półek, szafek i witryn, dzięki czemu nadają się do przechowywania niemal wszystkiego. Dobrze dobrana komoda czy regał to również ozdoba, dlatego warto uzupełnić o nią każde wnętrze!

Regały do salonu – sztuka ekspozycji

Regały do salonu służą przede wszystkim do ekspozycji ulubionych przedmiotów. Zazwyczaj mają otwarte półki, na których można ustawić rozmaite przedmioty. Regał idealnie nadaje się do przechowywania np.: książek, gier, płyt z muzyką lub filmami, pamiątek, ozdób, sprzętu elektronicznego, naczyń i wielu innych rzeczy. Jeśli część z potrzebnych drobiazgów wolisz schować, możesz zdecydować się na mebel z szafką w dolnej lub górnej części. Z kolei dla tych, którzy nie cierpią ścierania kurzu, przeznaczone są witryny z przeszklonymi drzwiami.

Komody do salonu – wygoda przechowywania

W salonie możesz umieścić też komodę. To zwykle bardzo pojemny mebel z szufladami. Dzięki wewnętrznym podziałom i organizerom zmieścisz tam naprawdę wiele, a jednocześnie zachowasz porządek. Komody do salonu zapewniają też spory górny blat, na którym można wyeksponować ulubione ozdoby, kwiaty, zdjęcia czy pamiątki. To bardzo praktyczne elementy wyposażenia, które pomagają również kreować jego atmosferę. W zależności od wykonania i formy komoda może dopasować się do każdego stylu wykończenia.

Nowoczesne komody i witryny do salonu – oferta Costway

W Costway znajdziesz nowoczesne komody i witryny do salonu, a także regały, które pozwolą Ci „wycisnąć” znacznie więcej z każdego wnętrza. Dzięki ich różnorodności bez trudu znajdziesz mebel w wybranym stylu. Proponujemy wyłącznie meble łączące solidność, funkcjonalność i atrakcyjny wygląd z przystępnymi cenami. Dlatego, jeśli zależy Ci na tanim urządzeniu mieszkania, trafiłeś doskonale! Sprawdź ofertę.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (48)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski