Wczytuję dane...

Parasole ogrodowe

Każdego roku czekasz na ciepłe dni, by móc odpoczywać w ogrodzie lub na balkonie, ale później z trudem wytrzymujesz w palącym słońcu? Zobacz nasze parasole ogrodowe, które pomogą Ci w pełni cieszyć się latem. To najprostszy sposób na zapewnienie odrobiny cienia w dowolnym miejscu na świeżym powietrzu – zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie lub balkonie. Olbrzymia różnorodność produktów tego typu sprawia, że możesz bez trudu wybrać taki, który będzie pasować do Twojej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziesz zarówno duże parasole ogrodowe, jak i niewielkie parasole balkonowe. Proponujemy też podstawy do parasoli, które zapewniają im stabilność w każdych warunkach. Parasole ogrodowe

Parasol na balkon, taras i do ogrodu – jak wybrać?

Parasol na balkon, taras czy do ogrodu to możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Odpowiednia tkanina zapewnia przede wszystkim cień w upalne dni, ale ochroni Cię również podczas niespodziewanego deszczu. Wybierz parasol ogrodowy kwadratowy lub prostokątny, jeśli Twój dom i przestrzeń na zewnątrz są utrzymane w nowoczesnym stylu. Taka osłona idealnie prezentuje się nad stołem lub meblami wypoczynkowymi. Parasole ogrodowe prostokątne zwykle zapewniają też dużą powierzchnię cienia. Nowoczesne parasole na taras często wyposażone są w regulację pozwalającą na zmianę kąta nachylenia czaszy i obracanie parasola o 360°. To rozwiązania, które pozwolą Ci zawsze cieszyć się optymalną ochroną. Nie zapominamy również o mniejszych przestrzeniach – parasole balkonowe to zwykle niewielka czasza i możliwość przymocowania do barierki.

Idealny parasol tarasowy? Znajdziesz go tutaj!

Wytrzymałe, estetyczne, praktyczne i tanie – takie właśnie są parasole ogrodowe i tarasowe, które znajdziesz w naszej ofercie. Potrzebna Ci jest również podstawa do parasola? Nie ma problemu! Oferujemy modele o różnej budowie i wadze przystosowane do współpracy z różnymi sprzętami dostępnymi w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tu właściwe uzupełnienie architektury swojego ogrodu, a także tarasu lub balkonu. Sprawdź koniecznie, co przygotowaliśmy.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (52)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski