Wczytuję dane...

Regały do pracowni

Regały z kilkoma otwartymi półkami lub szufladami to niezbędne wyposażenie magazynu, wielkopowierzchniowego biura, szkoły czy przedszkola. W naszej ofercie znajdziesz liczne, tanie regały magazynowe o szerokim zastosowaniu. Poza uniwersalnymi modelami, oferujemy również bardziej specjalistyczne półki magazynowe czy też szafki organizery. Znajdziesz u nas również organizery do wózka.

Regały do magazynu, pracowni, biura i nie tylko

Zapoznając się z naszym asortymentem, zobaczysz jak bogatą ofertę posiadamy. Zróżnicowana oferta gwarantuje, że każdy znajdzie odpowiednią dla siebie propozycję. Posiadamy m.in. regały magazynowe do przechowywania towarów wielkogabarytowych, regały do pracowni odpowiednie dla przechowywania dokumentów, a także szafki organizery z półkami na zabawki. Wybierając odpowiednie regały, warto zastanowić się nad ich przyszłym przeznaczeniem, aby ostatecznie zakupić model dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dysponujemy stojącymi regałami do magazynu, jak również półkami magazynowymi na konstrukcjach ruchomych. Kółka dają możliwość łatwego przenoszenia zawartości półek. Przydają się np. w stołówkach szkolnych, dużych halach przemysłowych czy na otwartym terenie.

Wymiary i maksymalne obciążenie regałów magazynowych

Niewątpliwie wymiary regałów przemysłowych czy magazynowych powinny być dostosowane do metrażu pomieszczenia, w którym mają się docelowo znaleźć. Jeszcze przed zakupem warto się również zastanowić, jak obszerna zawartość będzie magazynowania na regałach. Przed dokonaniem zamówienia bezwzględnie należy sprawdzić maksymalne obciążenie regału i porównać go z całkowitą wagą przyszłej zawartości półek.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (1)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski