Wczytuję dane...

Ogrodowe huśtawki dla dzieci

Uczucie bujania towarzyszy dziecku jeszcze przed narodzinami, gdy znajduje się w brzuchu mamy. Po urodzeniu maluch jest często bujany w wózku lub ramionach, co pozwala mu się wyciszyć. Nic więc dziwnego, że huśtawki ogrodowe dla dzieci cieszą się tak dużą popularnością – bujanie przynosi spokój i radość, dlatego huśtawka stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby malucha.

Huśtawki dla dzieci do ogrodu – dlaczego warto?

Ogrodowe huśtawki dla dzieci sprawiają radość i odprężają. To jednak nie wszystkie zalety tych kultowych zabawek ogrodowych. Huśtanie ma wpływ na prawidłowy rozwój dziecka, gdyż kształtuje równowagę, zwiększa koncentrację i korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego. Huśtawka ogrodowa dziecięca to także świetna zachęta do spędzania czasu na świeżym powietrzu – w sposób aktywny i przyjemny.

Najpopularniejsze huśtawki ogrodowe dla dzieci

Wszystkie dzieci kochają huśtawki, niezależnie od tego, ile mają lat. Wśród najpopularniejszych huśtawek dla maluchów znajdują się tzw. bocianie gniazda, czyli huśtawki, które można stosować zarówno w ogrodzie, jak i w domu. 

Bocianie gniazdo składa się z dużego, okrągłego siedziska i linek mocujących. Z bocianiego gniazda może równocześnie korzystać nawet kilkoro dzieci, a ta popularna huśtawka ogrodowa dziecięca nadaje się także dla maluchów z niepełnosprawnościami. Co ważne, bocianie gniazdo zapewnia wiele możliwości zabawy, dlatego maluch może się huśtać na stojąco, siedząco lub leżąco. 

Alternatywą dla klasycznego bocianiego gniazda jest bocianie gniazdo z namiotem, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i stanowi doskonały schron. Dużą popularnością cieszą się także huśtawki dla dzieci do ogroduwyposażone w daszek chroniący przed deszczem i słońcem.

Tanie huśtawki ogrodowe dla dzieci

W ofercie COSTWAY znajdziesz najpopularniejsze huśtawki ogrodowe dla dzieci w najlepszych cenach. Szukasz wysokiej jakości zabawek ogrodowych za niewielkie pieniądze? Nie mogłeś trafić lepiej! Wybierz huśtawkę najlepiej dopasowaną do potrzeb Twojego dziecka i zapewnij maluchowi wspaniałą, atrakcyjną i zajmującą zabawę!

Mniej Więcej
Produktów łącznie (46)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski