Wczytuję dane...

Tablice korkowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem tablic korkowych, które znajdziesz w wielu typach i rozmiarach. Dzięki temu dopasujesz do swoich potrzeb.

Małe i duże tablice korkowe

Dbamy o to, aby trafiać w gusta różnych klientów, utrzymując przy tym wysoką jakość i niską cenę. Znajdziesz u nas zarówno małe tablice korkowe, jak i tablice korkowe w ramie aluminiowej.

Memo board – tablice korkowe na wymiar

W naszym sklepie kupisz tablice korkowe na wymiar. Dzięki temu wybierzesz dla siebie idealny rozmiar tablicy, na której zawiesisz wszystko to, o czym nie chcesz zapomnieć. Mogą to być piękne zdjęcia z wakacji, ale także plan lekcji czy lista zadań. Przypnij ważne dla siebie informacje kolorowymi pinezkami i wyróżnij wyrazistym pisakiem – wtedy na pewno nie zapomnisz o ważnym wydarzeniu.

Tanie tablice korkowe

W naszej ofercie znajdziesz tanie, duże tablice korkowe, o które trudno w innych miejscach. Zależy Ci na tablicy na szerokość biurka? U nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Mniej Więcej
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski