Wczytuję dane...

Szafki RTV

Telewizor to nadal podstawowe wyposażenie niemal każdego domu. Natomiast jeśli w pokoju pojawia się telewizor, powinny pojawić się również meble rtv.

Meble rtv

Nawet, jeśli korzystasz z telewizora podwieszanego na ścianie, nie powinieneś rezygnować z szafki rtv. Potrzebujesz przecież przestrzeni dla dekodera, zestawu kina domowego, konsoli czy pilotów. Warto wybrać mebel, który będzie praktyczny, a jednocześnie spełni Twoje wymagania estetyczne.

Wielofunkcyjna komoda rtv

Jeśli dobrze przemyślisz wybór komody rtv, może się ona stać jednym z ważniejszych mebli w salonie. Posłuży Ci nie tylko jako podstawa dla telewizora, ale również jako przestrzeń do przechowywania, i to nie tylko osprzętu odbiornika. Ponadto dobrze dobrane pod kątem estetycznym, znajdujące się w centralnej części salonu, szafki pod telewizor, mogą stanowić prawdziwą ozdobę wnętrza. W ofercie znajdują się m.in. meble rtv z dwoma szafkami oraz półkami. Szerokie i głębokie szafki pozwolą Ci przechowywać w nich co tylko zechcesz. Otwarte półki umożliwiają natomiast łatwy dostęp do najpotrzebniejszych przedmiotów.

Modne i tanie szafki rtv

W naszym asortymencie znajdziesz najmodniejsze szafki rtv w przystępnych cenach. Oferujemy nowoczesne stoliki rtv, wykonane głównie z metalu i tworzyw sztucznych, jak również drewniane szafki w stylu retro. Zatem niezależnie od Twoich preferencji, z pewnością znajdziesz odpowiednie meble rtv, które doskonale skomponują się z pozostałym wyposażeniem salonu. Meble dostępne w naszym sklepie to zwykle konstrukcje wymagające złożenia. Dlatego do zamówień dołączamy instrukcję intuicyjnego montażu.

Meble rtv do salonu i nie tylko

Naturalną lokalizacją dla szafki rtv wydaje się salon. Jednak doskonale sprawdzi się ona również w sypialni, do której chcesz wstawić telewizor, a także w biurze, w którym poza pracą, czasami również wypoczywasz. Pamiętaj, że komody rtv niekoniecznie muszą służyć jako stoliki pod telewizor. Te zgrabne, praktyczne i estetyczne meble często okazują się przydatne także jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Znakomicie służą również jako miejsce ekspozycji roślinności i pamiątek.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (43)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski