Wczytuję dane...

Domki i schowki

Utrzymanie zadbanego ogrodu nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Nawet prosta aranżacja wymaga koszenia, pielenia, spulchniania czy podlewania. Do tego zaś wykorzystuje się specjalne narzędzia i sprzęt. Te z kolei trzeba gdzieś trzymać. Dlatego schowki ogrodowe pojawiają się na wielu posesjach.

Domki ogrodowe

Domki ogrodowe to niewielkie, gotowe konstrukcje, które mogą służyć przede wszystkim jako schowki. Produkowane są w różnych rozmiarach i stylach, dzięki czemu łatwo je dopasować do każdego ogrodu.

Domki narzędziowe do ogrodu – jak je wykorzystać?

Domki narzędziowe to idealne miejsce na przechowywanie zarówno dużego sprzętu (jak kosiarka czy dmuchawa do liści), jak i zwykłych ręcznych narzędzi ogrodowych (grabi, szpadla itp.). Niektórzy przechowują w nich również rowery, leżaki, baseny oraz inny sprzęt rekreacyjny. Dzięki solidnej konstrukcji wszystko, co zdecydujesz się umieścić w takim schowku ogrodowym, będzie bezpieczne. Ściany i dach zabezpieczają przed wodą opadową, a pewnym stopniu również niskimi i wysokimi temperaturami czy nadmiernym nasłonecznieniem.

Tanie schowki ogrodowe w ofercie Costway

Schowki narzędziowe w formie niewielkich domków są bardzo praktyczne, ale mogą być również estetyczne. W naszej ofercie znajdziesz modele, które będą się bardzo dobrze prezentować w każdym ogrodzie. Niezależnie od tego, czy wolisz klasyczny, czy też nowoczesny styl, mamy coś odpowiedniego. Co ważne, proponujemy tylko tanie schowki ogrodowe – przystępne ceny to znak rozpoznawczy Costway! Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Mniej Więcej
Produktów łącznie (10)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski