Wczytuję dane...

Fotele

Marzysz o komfortowym odpoczynku po ciężkim dniu? Warto uzupełnić aranżację mieszkania o fotel. To idealne miejsce do relaksu przy ulubionej książce lub serialu. Dopasowany do kształtu ciała, miękki mebel cudownie otula wygodą i daje poczucie bezpieczeństwa. To coś, czego trudno sobie odmówić! Fotele stanowią doskonałe uzupełnienie zestawy wypoczynkowego w salonie, ale przydają się także w sypialni, pokoju dziecka czy gabinecie. Zawsze pełnią podobne funkcje, jednak ich wygląd może być bardzo zróżnicowany. Projektanci mebli wciąż zaskakują, proponując nabywcom bardzo ciekawe formy, materiały czy kolory.

Fotele do salonu i nie tylko

Fotel w salonie może być znakomitym akcentem aranżacyjnym. Dzięki różnorodności form doskonale uzupełni styl każdego wnętrza. Najczęściej wybierane są fotele do salonu, które powinny pełnić nie tylko funkcję użytkową, ale również reprezentacyjną. Można je wybierać taki sposób, by stanowiły idealne dopełnienie kanapy, która zwykle jest królową tego pomieszczenia, albo wręcz przeciwnie. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest użycie fotela do przełamania zbyt jednorodnego i może nieco nudnego wystroju wnętrza. Wystarczy wybrać żywy kolor obicia lub oryginalną formę, by aranżacja natychmiast nabrała dynamizmu.

Fotele tapicerowane – wyjątkowy komfort na co dzień

Współcześnie używane materiały pozwalają tworzyć naprawdę wygodne fotele tapicerowane. Nawet te meble, które nie mają wyjątkowo przytulnego wyglądu, mogą zapewniać wyjątkowy komfort odpoczynku. Zwróć uwagę na to, z czego wykonane jest siedzisko i oparcie. Obecnie najczęściej używa się elastycznych pianek, które dopasowują się do kształtu ciała, a jednocześnie nie ugniatają się nawet podczas długotrwałego użytkowania. Jeśli chcesz, możesz postawić również na sprężyny, dzięki którym siedzisko fotel jest jeszcze wygodniejsze.

Fotele podłogowe i klasyczne w ofercie Costway

W Costway nie brakuje tanich mebli do każdego wnętrza. Proponujemy stylowe fotele podłogowe, które zachwycają oryginalnym wyglądem i stanowią obietnicę błogiego relaksu, podobnie jak modele rozkładane. Znajdziesz tu również meble o bardziej tradycyjnej formie, jednak utrzymane w wielu stylach. Dzięki temu bez trudu uzupełnisz swoje mieszkanie o pasujące do niego elementy wyposażenia.

Mniej Więcej
Produktów łącznie (31)
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski