Wczytuję dane...
Kod producenta: TY587721
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
169,00 PLN
Opis produktu

Zestaw kuchenny dla dzieci w przenośnej formie

Nasz zabawkowy zestaw kucharza zapewni dzieciom mnóstwo rozrywki. Stół roboczy może być również wykorzystywany jako walizka do przenoszenia przyborów i asortymentu kuchennego. Ponadto dzieci nauczą się, jak uporządkować wszystko po skończonej zabawie. Wysokość stołu roboczego dostosowuje się do wzrostu dziecka i reguluje się ją za pomocą dźwigni. Dźwignia posiada również muzykę, aby zapewnić dzieciom dodatkowe atrakcje. Akcesoria pobudzają dziecięcą wyobraźnię i pozwolą spełnić marzenia o byciu kucharzem. Zestaw ten wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa PP z gładkimi, zaokrąglonymi rogami, dzięki czemu całość jest bardzo bezpieczna dla dzieci.

Zestaw 2 w 1 zabawkowy lekarz: ta zabawkowa kuchnia może być używana na 2 sposoby: jako walizka lub jako stół roboczy. Unikalna konstrukcja ułatwia przełączanie z jednego trybu na drugi, a obudowę można przekształcić w stół w ciągu kilku minut.

Realistyczna zabawa: ten zabawkowy zestaw kuchenny pozwala dzieciom kształtować swoją pasję od młodego wieku. Pozwala oswoić się z przyborami i rozwijać wyobraźnię podczas tworzenia własnych wymyślonych dań.

Regulowana wysokość: Zestaw może być regulowany na wysokość. Po naciśnięciu przycisków na dźwigni wysokość reguluje się w 2 pozycjach. Przyciski pomagają dostosować wysokość stolika do wzrostu dziecka.

Realistyczne światła i muzyka: wielofunkcyjna dźwignia nie tylko świeci, ale także gra muzykę dodając jeszcze więcej zabawy. Dodatkowo sprzęty kuchenne wykonane w różnych kolorach, dostarczając dzieciom kolorowej zabawy.

Łatwa w użyciu konstrukcja: bezwonne tworzywo PP i zaokrąglone rogi pozwalają dzieciom na bezpieczną zabawę. Duża skrzynia i stół roboczy mają dużo miejsca do przechowywania elementów zestawu. Gładkie kółka pozwalają dziecku na łatwe przemieszczanie walizki.

Cechy:

  • Może być używana jako stół roboczy lub walizka
  • Mnóstwo akcesoriów do zabawy w szefa kuchni
  • Wysokość stołu roboczego jest regulowana
  • Ze światłami i muzyką
  • Dużo miejsca w walizce na posprzątanie zabawek
  • Wykonane z bezwonnego materiału PP z zaokrąglonymi rogami dla bezpiecznej zabawy
  • Z gładkimi kółkami dla łatwego przemieszczania
  • Poprzez zabawę dzieci rozwijają swoje zainteresowania

Dane szczegółowe

Materiał: tworzywo PP

Wymiary produktu: 52,5 x 20,5 x 51-60 cm

Wymiary po złożeniu: 35 x 20,5 x 47-56 cm

Waga: 3 kg

Zakres wiekowy: +3 lata

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski