Wczytuję dane...
Kod producenta: TY587720
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
106,00 PLN
Opis produktu

Zestaw dla dzieci do zabawy w lekarza w przenośnej walizce

Nasz zabawkowy zestaw lekarza zapewni dzieciom mnóstwo rozrywki. Stół roboczy może być również wykorzystywany jako walizka do przenoszenia instrumentów medycznych. Ponadto dzieci nauczą się, jak uporządkować wszystko po skończonej zabawie. Wysokość stołu roboczego dostosowuje się do wzrostu dziecka i reguluje się ją za pomocą dźwigni. Młotek lekarski, termometr douszny i dźwignia świecą. Zabawka gra również muzykę, aby zapewnić dzieciom radość. Akcesoria pobudzają dziecięcą wyobraźnię i pozwolą rozwijać marzenia o byciu lekarzem. Zestaw ten wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa PP z gładkimi, zaokrąglonymi rogami, dzięki czemu całość jest bardzo bezpieczna dla dzieci.

Zestaw zabawkowy 2 w 1: ten zabawkowy zestaw lekarza może być używany na 2 sposoby: jako walizka lub jako stół roboczy. Unikalna konstrukcja ułatwia przełączanie z jednego trybu na drugi, a obudowę można przekształcić w stół w ciągu kilku minut.

Realistyczna zabawa: ten zabawkowy zestaw lekarski pozwala dzieciom zapoznać się z narzędziami używanymi przez doktora i poznać przyrządy których może używać lekarz w prawdziwym gabinecie. Ponadto stawiając się zarówno w roli pacjenta jak i lekarza dzieci mogą pokonać swój strach przed wizytą u lekarza.

Regulowana wysokość: wysokość zestawu przyborów lekarskich w walizce może być regulowana. Po naciśnięciu przycisków na dźwigni wysokość reguluje się w 2 pozycjach. Przyciski pomagają dostosować wysokość stolika do wzrostu dziecka.

Realistyczne światła i muzyka: wielofunkcyjna dźwignia nie tylko świeci, ale także gra muzykę, aby zwiększyć radość z zabawy. Dodatkowo młotek lekarski i termometr do uszu są wykonane w ciekawych kolorach, które ciągle się zmieniają, aby zaskoczyć dzieci.

Łatwa w użyciu konstrukcja: bezwonne tworzywo PP i zaokrąglone rogi pozwalają dzieciom na bezpieczną zabawę. Duża skrzynia i stół roboczy mają miejsce do przechowywania zabawek. Gładkie kółka pozwalają dziecku na łatwe przemieszczanie walizki.

Cechy:

  • Może być używana jako stół roboczy lub walizeczka
  • Mnóstwo akcesoriów do zabawy w lekarza
  • Wysokość stołu roboczego może być dowolnie regulowana
  • Ze światłami i muzyką
  • Miejsce na zabawki dla zachowania porządku
  • Wykonane z bezwonnego tworzywa PP z zaokrąglonymi rogami dla bezpiecznego użytkowania
  • Z gładkimi kółkami dla łatwego przemieszczania
  • Poprzez zabawę dzieci przezwyciężą swój strach przed lekarzem

Dane szczegółowe

Materiał: tworzywo PP

Wymiary produktu: 52,5 x 20,5 x 51-60 cm

Wymiary po złożeniu: 35 x 20,5 x 47-56 cm

Waga: 3 kg

Zakres wiekowy: +3 lata

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski