Wczytuję dane...
Kod producenta: TY587722
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
169,00 PLN
Opis produktu

Zabawkowy zestaw do makijażu z przenośną toaletką

Nasz składany zestaw do makijażu i pielęgnacji dla dzieci zapewni im zabawę i naukę na temat podstaw dbania o swoją urodę. Zestaw może być używany jako stolik do makijażu, ale także jako walizka. Wysokość można regulować za pomocą dźwigni, w zależności od potrzeb. Dzieci mogą też zaprosić przyjaciół i bawić się z nimi, wzmacniając swoje umiejętności społeczne. W zestawie jest wiele akcesoriów służących zabawie. Światła i dźwięki urządzenia tworzą dodatkową atrakcję podczas zabawy. Produkt jest bezpieczny w użyciu, ponieważ wykonany jest z bezwonnego i gładkiego tworzywa PP. Ponadto jest tu dużo miejsca do przechowywania zabawek co służy nauce sprzątania i porządku.

Zabawka 2 w 1: ten zestaw może być używany jako stolik do makijażu lub jako przenośna walizka, dzięki czemu dzieci mogą bawić się zarówno w domu, jak i zabrać swój zestaw do makijażu aby bawić się odwiedzając przyjaciół. Dodatkowo, w razie potrzeby, można regulować wysokość za pomocą przycisków na stole.

Mnóstwo akcesoriów do zabawy: ten zestaw zawiera wiele akcesoriów, takich jak zabawkowa szminka, lustro, biżuteria, zabawkowa suszarka do włosów, itp., dzięki czemu dzieci mogą bawić się w nakładanie makijażu bez konieczności korzystania z drogich kosmetyków swoich (najczęściej podbieranych mamie :) ).

Wielofunkcyjna konstrukcja: z regulowaną wysokością i światłami, stół do makijażu zapewni dzieciom niesamowite wrażenia. Dzieci mogą regulować światła i dźwięki oraz wysokość zestawu.

Bezwonny materiał i doskonała jakość wykonania: Wykonany z trwałego, bezwonnego tworzywa PP, ten zestaw dla dzieci jest bezpieczny w użyciu. Wszystkie akcesoria są wykończone gładko, a dzięki takiej powierzchni i zaokrąglonym rogom nie musisz się martwić, że dzieci się skaleczą.

Dużo miejsca: stół zawiera pudełko do przechowywania i sortowania wszystkich drobnych akcesoriów. W ten sposób dzieci nauczą się przechowywać swoje kosmetyki i z Twoją pomocą wyrobią w sobie nawyk utrzymywania porządku.

Cechy:

  • Konstrukcja 2 w 1 - może służyć jako stolik lub walizeczka
  • Mnóstwo akcesoriów takich jak lusterko, szminka, biżuteria, suszarka do włosów itp.
  • Przyciski do regulacji wysokości stołu
  • Dźwignia z sygnalizacją świetlną i dźwiękową do regulacji wysokości stołu
  • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa PP (nietoksyczne i bezwonne)
  • Dzięki doskonałej jakości wykonania, nie posiada ostrych narożników i oferuje bezpieczną zabawę
  • Duża przestrzeń do wykorzystania podczas zabawy
  • Z gładkimi kółkami do przenoszenia w dowolne miejsce


Dane techniczne:

Kolor: różowy, niebieski, biały

Materiał: tworzywo PP

Wymiary produktu: 52,5 x 20,5 x 52-62 cm

Wymiary stołu: 52,5 x 20,5 x 51-60 cm

Wymiary po złożeniu: 35 x 20,5 x 47-56 cm

Waga: 2,5 kg

Zakres wiekowy: +3 lata

Opakowanie zawiera:

1 x walizeczka

1 x lusterko

1 x naszyjnik

2 x bransoletki

5 x kosmetyków

1 x suszarka do włosów

1 x szczotka

2 x pierścienie

2 x spinki do włosów

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski