Tanio w Costway.pl

Pralki i suszarki

Tanie pralki automatyczne i wirnikowe

Mówiąc o pralkach automatycznych, najczęściej mamy na myśli standardowe pralki bębnowe, które są najpopularniejszym rodzajem pralek wybieranym do naszych mieszkań. Jednak nadal dostępne są pralki wirnikowe, które również posiadają wielu zwolenników. Ich największą zaletą jest to, że nie wymagają podłączenia do sieci wodociągowej. Doskonale więc sprawdzą się na kempingu czy w domku letniskowym. Pralki wirnikowe to małe i niezwykle mobilne pralki podróżne, które możesz zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie będziesz potrzebował czystych ubrań.

Najtańsze pralki wirnikowe

Kiedyś pralki wirnikowe nie posiadały możliwości odwirowania prania, ale obecnie wiele modeli ma wbudowaną wirówkę. Nawet tanie pralki wirnikowe i pralki turystyczne posiadają taką funkcję. Zaletą takiej pralki są niewątpliwe jej małe rozmiary i łatwość przenoszenia, które czynią z niej idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń. Wodę z pralki wirnikowej należy jednak często wypuszczać ręcznie. To z tego powodu, wybierając urządzenie do domu, lepszą opcją będzie zawsze pralka automatyczna, w której wszystkie czynności są zautomatyzowane. Pralki bębnowe mają najczęściej kilka programów prania, które możesz dostosować do rodzaju tkanin i poziomu ich zabrudzenia. Oprócz tego posiadają często dodatkowe funkcje, takie jak wykorzystywanie pary wodnej czy połączenie pralki z suszarką. 

Tanie pralki ładowane od góry lub od frontu 

Które modele pralek są bardziej funkcjonalne? Ładowane od góry czy od frontu? To wszystko zależy. Oba modele pralek mają swoje zalety. Jeżeli mamy małą i ciasną łazienkę, wydaje się, że lepszym rozwiązaniem będzie pralka ładowana od góry. Nie zajmuje ona dużo miejsca i możesz znaleźć nawet modele o szerokości 40 cm. Generalnie pralki ładowane od frontu są większe, dlatego nie do końca nadają się do bardzo małych pomieszczeń. Ale z kolei ich zaletą jest to, że możesz wykorzystać ich blat jako dodatkową półkę. Pralki ładowane od frontu są też nieco wygodniejsze w użytkowaniu. Posiadają przeszklone drzwiczki, dzięki którym widzimy, jak przebiega pranie. Tanie pralki ładowane od góry idealnie więc sprawdzą się w mniejszych łazienkach. 

Pralki automatyczne typu slim

Pralki typu slim ładowane od frontu nie są dużo mniejsze od standardowych modeli. Po prostu przy tej samej szerokości nie są głębokie, dzięki czemu możesz postawić je w mniejszych łazienkach. Jednak musisz zdawać sobie sprawę, że wraz ze zmniejszaniem głębokości zmniejsza się również wielkość bębna, co zdecydowanie wpływa na ilość ubrań, które możesz jednorazowo wyprać.

Tanie suszarki do prania 

Niezwykle popularne suszarki do prania zyskują coraz więcej zwolenników. To idealne rozwiązanie w przypadku, kiedy nie masz dużo miejsca na to, by rozwiesić mokre ubrania. Nawet tania suszarka do prania pozwoli Ci nie tylko wysuszyć ubrania, ale zadba o to, żeby odpowiednie filtry wyłapały z ubrań kurz, pyłki i drobne cząsteczki, dzięki czemu wysuszone ubrania wyglądają niezwykle schludnie i elegancko.

Promocja miesiąca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium