Wczytuję dane...
Kod producenta: EP24460DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1338,00 PLN
Opis produktu

Pralka turystyczna z wirówką: idealna na dłuższe wyjazdy

Podczas wakacji wiele osób – szczególnie rodziców małych dzieci – boryka się z problemem... prania! O ile pakowanie na weekendowy wypad nie jest zbyt skomplikowane, to jednak kilkutygodniowe wczasy stają się już sporym wyzwaniem. Ręczne pranie ubrań nie jest zbyt efektywne, a nie każdy ośrodek będzie udostępniał wczasowiczom pralkę. Z myślą o miłośnikach campingów powstały specjalne rozwiązania, do których zalicza się pralka turystyczna z wirówką. Niewielka pralko-wirówka turystyczna to urządzenie, które bez problemu możesz zabrać ze sobą na wczasy. 

Turystyczna pralka z wirówką – nie trać urlopu na pranie!

Wirówka turystyczna nie zajmuje dużo miejsca, dlatego idealnie sprawdzi się jako wyposażenie przyczep kempingowych. To wyjątkowo funkcjonalne i zarazem tanie w eksploatacji urządzenie – posiada kilka trybów pracy oraz możliwość regulacji wody na różnych poziomach. Warto zwrócić także uwagę na pojemność pralki: wysokość 75 cm umożliwia pomieszczenie wewnątrz nawet do 3,5 kg wsadu. Co ważne, pralka turystyczna nie potrzebuje dużo wody, by wykonać pranie. To idealne rozwiązanie na wakacyjny wyjazd.

Pralko-wirówka – nie tylko turystyczna

Turystyczny model pralko-wirówki to rozwiązanie nie tylko na wyjazdy, ale również do niewielkich pomieszczeń. Świetnie sprawdzi się jako pralka do kawalerki czy akademika – wszędzie tam, gdzie mały metraż uniemożliwia wstawienie urządzenia standardowych gabarytów. Nie musisz rezygnować z podstawowych udogodnień: wstaw pralko-wirówkę do małej kuchni czy niewielkiej łazienki i pierz swoje ubrania, gdy tylko tego potrzebujesz. Stosunkowo proste urządzenie zostało wyposażone w wyświetlacz LCD - dzięki temu na bieżąco możesz kontrolować pracę urządzenia.

 

Cechy

Idealna do akademików i małych pomieszczeń oraz na kempingi!

7 trybów pracy - 7 programów do wyboru oraz możliwość regulacji poziomu wody w zależności od ilości prania sprawi, że bez problemu dostosujesz urządzenie do Twoich potrzeb

Energooszczędność - pralka ma bardzo niskie zużycie energii oraz wody, dzięki czemu jest niezwykle energooszczędna

Wyświetlacz LCD - dzięki przejrzystemu wyświetlaczowi LCD możesz bez problemu kontrolować pracę urządzenia

Kompaktowy projekt - górna kompaktowa konstrukcja sprawia, że pralka jest idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń

Wysokiej jakości materiały - pralka została wykonana z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu gwarantuje niezrównaną wytrzymałość, stabilność i trwałość

Dane szczegółowe

Moc: 240 W (pranie) / 210 W (suszenie)

Napięcie: 230 V

Częstotliwość: 50 Hz

Pojemność: 3.5 kg

Kolor: biały

Wymiary

Szerokość: 43 cm

Głębokość: 43 cm

Wysokość: 75 cm

Waga: 20.5 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski